Ile tych klas... Śmiechu warte... 3 klasa powinna tyle kosztować co jedynka. Mówią taniej już było, paliwo w pszyszlym roku po 9,50, przewidują, ludzie zacznijmy się szanować. Kto im odda za darmo, firmy się po dorabiały na naszych garbach. Fermentowanie itp. Porobili a plantatora nie szanują, teraz sami się niech wezmą do roboty aby mieli w nich co przerabiać...!!!