Skocz do zawartości

Madzior

Members
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Madzior

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Pedro2 dziękuję bardzo za wyjaśnienie
  2. Czyli zakładam działalność i składam wniosek i czekam ile miesiąc dwa za pieniędzmi? Czyli początkowo się nie zarabia mając firme bo jak bez sprzętu
  3. Czyli dostaje się decyzje pozytywną, że dostanie się pieniądze i ma się 9 miesięcy żeby założyć działalność. A wniosek o wypłatę kiedy można składać? Jak się już ma działalność czy w dniu wypłaty pieniędzy?
  4. Czy wypełniacie papiery o dofinansowanie sami czy przez kogoś? Jak przez kogoś poproszę o namiar
  5. Dopłaty obszarowe.... Opłacam krus za swoją ziemię co mam,ale nie biorę żadnych dopłat, ani nie mam nr gospodarstwa.. Czy mogę zameldować się u wujka, który bierze dopłaty żeby skorzystać z dotacji na otworzenie działalności???
  6. Witam wszystkich. Czy macie sprawdzoną osobę,która napisałaby biznesplan aby otrzymać 150tys +50tys za pracownika na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v