Skocz do zawartości

WINORED

Members
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WINORED

  1. Jak to Ci się sprawuje ?
  2. WINORED

    Ceny pszenicy 2023

    Dziękuję za odpowiedź.
  3. WINORED

    Ceny pszenicy 2023

    Nie jestem w temacie ..., dlaczego -150 zł od ceny pszenicy ?
  4. Witam, pozwolę sobie zadać luźne, może lekko desperackie pytanie. W połowie kwietnia stuknie mi 40-tka. Z informacji jaki znalazłem na "młody rolnik" nie ma naboru. Czy jest obecnie jakiś inny program na który mogę składać do 40 roku życia?
  5. Fajnie pokazane, tylko to nie ten ursus
  6. Witam , jakie powinno być ustawione ciśnienie na wtryskiwaczach w Ursusie 1604 ?
  7. WINORED

    hamulce

    Witam , czy ktoś mógłby zrobić zdjęcie pompki hamulcowej w jednym z modeli 6550, 7550, 8550, 10000, 12500, 13000, 14500 Mój "kochany" poprzednik uznał że takie luksusy jak pompka hamulcowa to są zbędne , hamulce zrealizował na (k...,mać) lince od pedału pociągnięta do ręcznego 😉 Dokumentacja dla mojego modelu 13000 podaje dwa rodzaj pompek ... z 2 i 3 otworami , pewnie zależy od rocznika , czy był zbiorniczek z DOT czy nie
  8. Odnoszę nieodparte wrażenie że część informacji to zwyczajne spekulacje , które mają skłonić rolnika do sprzedaży. " już tanieje" , jakieś lawirowanie cenami rano 1800 teraz 1700, bo na giełdzie.... Dlatego podejdę do tematu inaczej . Kiedy tona paszowej będzie po 2000 netto? Osobiście obstawiam koniec marca.
  9. Witam, mam zablokowany/spięty tylny most, oba koła ciągną cały czas. Jak to odpuścić ? Może ktoś jakimś kawałkiem dokumentacji poratuje. Obstawiam że tam jest kosz spęgłowy sterowany hydraulicznie. Jak by nie załączył połowa biedy, ale czemu nie odpuszcza?
  10. Witam , MF 3080 , kompletny brak biegów. Sprzęgło wygląda że działa poprawnie, WOM załącza się, podnośnik podnosi , natomiast nie jedzie. Czy może to być ta sławetna nakrętka , co się luzuje w skrzyni na A/B?
  11. Witam , MF 3080 , kompletny brak biegów. Sprzęgło wygląda że działa poprawnie, WOM załącza się, podnośnik podnosi , natomiast nie jedzie. Czy może to być ta sławetna nakrętka , co się luzuje w skrzyni na A/B?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v