Skocz do zawartości

toma242

Members
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez toma242

  1. oki dzięki za pomoc
  2. Tylko nikt nic nie regulował przy niej a jakiś czas temu po porostu stopniowo spadła siła tej sekcji Wystarczy wymontować ten tłoczek?
  3. Witam panowie, posiadam ciągnik case 5120 są tam cztery wejścia hydrauliczne czyli wiadomo dwie sekcje. Problem polega na tym ze jedna z tych dwóch sekcji działa o połowę (lub więcej) gorzej, przy tych samych obrotach. Zdarza się tak że nie potrafię dźwignąć kipra w przyczepie a jak przełączę na inną sekcje to ona sobie z tym radzi. Czym to może być spowodowane ? Czy jest tam możliwość zapchania się czegoś? Oraz mam tak że jedna z tych dwóch dźwigni nie blokuje się w pozycji w której chce tylko wraca do pozycji neutralnej - to w tym przypadku co mogło się wydarzyć? Z góry dzięki za pomoc!
  4. Dziękuję kolego
  5. witam, w moim same dorado 60 mam 3 półbiegi niestety momentami traci mi się drugi i trzeci półbieg ale kontrolka się przełącza i jeśli włączę ostatni półbieg to traktor staje, blokują się koła. A czasami działa wszystko normalnie. Nie wie ktoś co to może być za przyczyna?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v