Faktycznie fasola się nie opłaca... Bardziej się opłacają buraki, kukurydza itp. szczególnie w tym roku... Jak powiedział mój znajomy na fasolę wieziesz nawozy w wiaderku a na buraki wieziesz na przyczepie... Niech mnie ktoś oświeci która uprawa da nam przy tej cenie nawet 4 zł i plonie 2 ton 8 tys zł. Po odliczeniu kosztów niech zostanie nawet 5-6 tys z ha. Faktycznie generalnie może szału nie ma bo wiadomo apetyt rośnie na więcej, ale w porównaniu do reszty upraw to chyba jednak szał jest.