Skocz do zawartości

LewyMateusz

Members
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia LewyMateusz

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam. A jakie talerze wybrać do agregatu talerzowego z Agromasz? Typu "p" czy "c"? Ma on służyć na sciernisko i przed siewem.
  2. W biznes planie mam 2.5 i muszę taki mieć.
  3. Ursus 1224 z turem więc da radę 2.5m
  4. A co masz jakieś doświadczenia,że agregat z uni lepiej wykonany ,lub robi lepsza robotę? To chyba nie problem podpiąć siewnik agromasz do uni?
  5. No jak bralbym z Agromasz siewnik to Agromasz,a jak z Poznaniaka to z Uni. Agregaty talerzowe są podobne konstrukcji. Agro tom ma masywny,ciężki ,ale za dużo kosztuje.
  6. Witam. Stoję przed zakupem zestawu siewnego. Budżet pozwala na zakup siewnika i agregatu talerzowego z Agromasz 2.5m lub Unia poznaniak 2.5m. Dodam,że siewnik dwutalerzowy z kółkiem. Ziemia ciężka. Unia jest tańsza o około 6tys. Jaki wybrać? Jaki jest bardziej solidny i lepiej wykonany. Dzięki z góry.
  7. Tak przyda się. Dzięki.
  8. Witam. Kapie mi olej w ursus 1224 pod łączeniem cięgła bocznego do ciagnika i wydaje mi się to dziwne,że jest to połączone ze skrzynią?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v