Skocz do zawartości

Mateusz200

Members
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateusz200

  1. Witam otóż chce pomalować maszyny rolnicze farbą Ral 9005 na bazie żywicy syntetycznej za bardzo konkretnego na niej nie pisze wszystko po niemiecku i mam pytanie czy można tą farba malować pistoletem? Czy przed malowaniem muszę do niej dolać rozpuszczalnik? Czy przed nakładaniem tej farby muszę dać jakiś podkład na maszynę? Piszą też o utwardzaczu że powinno się do niej dodawać ale nie jestem pewien czy to konieczne. Będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam.
  2. Wgrałem nowy system Windows 7 wszystkie sterowniki mam aktywne aktualizowalem je programem driver boster reinstal gry zrobiłem i dalej to samo wczesniej też miałem win 7 i działało teraz taki problem się pojawił
  3. Gdyby nie było wirtualnego to nie było by działu gry rolnicze. Pozdrawiam
  4. Witam otóż mam problem po włączeniu FS 15 pojawia mi się czarny ekran dzieje się tak po wgraniu nowego systemu wcześniej tak nie miałem, inne fora przeglądałem ale nic nie pomogło dalej tak się dzieje, mam zaktualizowane wszystkie sterowniki nwm co może być przyczyną będę wdzięczny za pomoc.
  5. Wielkie dzięki kolego
  6. Witam zabralem się za rozkręcanie rozdzielacza w ursus c 360 i znalazłem koło pompy dziwignie i nwm od czego ona jest skąd się mogła urwać, proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v