Skocz do zawartości

DeutzFahrAgroplus85

Members
  • Postów

    26
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DeutzFahrAgroplus85

  1. Mam teraz na znakach a jak dalej kręcą to krzywka od pompki jeszcze idzie do góry no i chyba tak nie powino być gdyż paliwo powinno być wytrysniete przed gmp
  2. A co z tym że zawór ssacy otwiera się po GMP
  3. Teraz to ja już nic nie wiem bo wygląda że jest ok A traktor nie pali
  4. Panowie zdjołem wczoraj pokrywę rozrządu i nic nie widać żeby przestawił się ten wałek Teraz muszę ustawić rozrząd tylko nie widzę znaku na wałku rozrządu bo na wale korbowym znalazłem gdzie on może być ??
  5. To ile powinien mieć pewnie gdzieś 20 albo lepiej
  6. Panowie mam jeszcze pytanie bo sprawdzałem kompresję na cylindrach no i mam tak 19 19 19 18 bar czy on ma mieć takie niskie ciśnienie
  7. Dzięki czyli wałek muszę wymienić Ponieważ mam zaraz po GMP otwieranie zaworu ssacego
  8. Mam jeszcze jedno pytanie kiedy w silniku bf4m1012 ma otwierać sie zawór ssący przed martwym punktem czy po martwym punkcie ??
  9. Od samego początku to tak były regenerowane wtryski potem była zmieniana membrana następnie były regulowane zawory wymienionezostaly filtry oleju i paliwa sprawdzane pompki i od tego czasu było nim jeżdźone A teraz nie dawno wymieniłem olej i filtry w skrzyni i ściągnąłem tylną pochwe gdyż mi ciekło I to tyle
  10. Znalazłem przyczynę tryp na wałku rozrządu się przestawił ponieważ pompki podaj paliwo w górnym martwym punkcie. Mam jeszcze pytanie ja tego tryba przestawić??? I jak to ustawić
  11. Panowie macie jakiś schemat ustawienia rozrządu ???
  12. Sprawdziłem dziś wtryski I są dobre. Rozrząd też wskazuje że jest Oki to teraz spróbuje wyczyścić regulator. Czy macie jeszcze jakiś pomysł odnośnie co mogę jeszcze spr. ???
  13. Nie zaglądałam no bo zacząłem wymieniać olej w hydraulice i filtry oraz węże . A przed wczoraj nalałem olej i chciałem go zapalić żeby się odpiwietrzył .
  14. Czy jest jeszcze coś jeszcze co mogło się przestawić ??
  15. Jak mu podaje plaka do silnik aż dławi Mogło na wałku rozrządu przestawić
  16. Panowie pomocy ja już nie wiem. Wczoraj był lekkie mrozy no i chciałem go zapalić no bo stał teraz miesiąc no i od strzała zapalił ale nie wiem może pracował minutę i sam zgasł. A teraz jak chce go zapalić to kopci po byku na czrno czy mógł przestawić się rozrząd czy co bo już kurde nie wiem paliwo jest filtr wymieniony pompki podają a nie pali.
  17. Dziękuję Panowie. W niedalekiej przyszłości się za to zabiorę i powiem co było na rzeczy. Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Gdzie się wlewa olej do skrzyni?
  18. Jeżeli to regulator to co mu może dolegać?
  19. Dziękuję bardzo za policzenie podkładek. Pompki tak ustawiłem, zmieniłem membranę i odwróciłem wtryski. Silnik przestał kopcić i nabrał mocy. Świetna porada. A co może mu dolegać, jak po nagrzaniu podnosi obroty do 1000? Na zimnym ma 750.
  20. Faktycznie jakiś fachowiec...... założył wcześniej wtryski odwrotnie. Numerki które były na pompkach, które pamiętam to 23, 24, 27 i 32 a jeżeli chodzi o numery które są na obrączkach to muszę je najpierw ponownie wyjąć żeby zobaczyć Tabliczkę znamionową podaję niżej
  21. Mój błąd, regulator jest w takim razie mechaniczny. Zdjęcia i numery podam później jak tam podjadę. I sprawdzę w którą stronę są wtryski założone, bo wkładałem tak jak były wcześniej. Ewidentnie tam ktoś grzebał więc możliwe, że źle założył wtryski, coś nie grało i zaczął grzebać dalej.
  22. to przez to może tak kopcić na czarno czy coś jeszcze może być uszkodzone w tym regulatorze ??? Mam jeszcze pytanie odnośnie regulacji pompek o co chodzi z tymi podkładkami i jak to w ogól się ustawia bo zauważyłem że na każdej pompce jest napisany numer i nie wiem czy są dobrze ustawione ???
  23. faktycznie prąd jest mój błąd lecz po odłączeniu wtyczki i tak pali okazało się, że membrana jest pęknięta
  24. Sprężanie ma po 30 od początku brakowało mu mocy a regulator obrotów jest elektryczny ale do wtyczki od tego regulatora nie dochodzi prąd . Czy to może być przyczyną ? A w ogóle to co go steruje ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v