My hodujemy 400 szt i co do opłacalności z tym jest różnie dokładnie jak z mlekiem musisz mieć pewnych ludzi którzy to od cb kupią bo na hurt przy takiej ilości to jak na 0 wyjdziesz to się ciesz raz cena jest dobra raz schodzi w dół ważne żeby kury były żywione np. Dynią wtedy żółtka są ładne,burakami, trawą żeby nie były karmione samymi paszami i wtedy to jajko automatycznie idzie z ceną w góre i ludzie kupią bo nie ma tam samej chemii i jajko jest smaczniejsze my karmimy Dynią, Burakami, Pokrzywami, Trawą, Zboża własne i pasza nioska