Skocz do zawartości

nec

Members
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nec

  1. Wymiana prądnicy na alternator i zamiana biegunowosci rozwiązała temat .Dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie w rozwiązanie problemu.
  2. Przyczepka samochodowa po podłączeniu do ciagnika działa normalnie ale w niej są zwykle zarowki. nie ledowe Podłączyłem u kuzyna do ciapka te swiatla i działały normalnie tylko kierunki nie działały ale on ma alternator ,myślę że kierunki by działały jak by miał przerywacz do kierunków led
  3. Witam zakupiłem swiatla bezprzewodowe led do ciagnika c330 i mam problem bo nie działają w przeczepce z samochodem nue ma problemu a gdy wpinam co c330 to nic nie działa gdzie może być przyczyną dodam że jak przyxzepke podepnę do ciagnika to wszystkie swiatla w przyczepce działają.
  4. Fajny sprzęt
  5. nec

    FS 240

    Jak się sprawuje bo planuje zakup ?/
  6. Witam jak sprzęt działa i czy jest awaryjny ?/
  7. Witam jak się sprawuje ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v