Skocz do zawartości

smartfon

Members
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smartfon

  1. Spawanie raczej odpada bo miejsca nie ma a i umiejętności do takiego spawania brakuje . Spróbuję coś pokombinować ze złączkami hydraulicznymi . Dzięki za pomysł
  2. Cześć chłopaki , problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . Pozdrówka
  3. To raczej nie przejdzie , bo siostra nieletnia i bez zgody sądu nie można zarządzić w jej imieniu a ona sama bez 18 lat też niewiele może.
  4. Ok , dzięki mickas
  5. Mam pytanie prowadzę samodzielnie gospodarstwo tzn. w agencji wszystko jest na mnie od 15 miesięcy . Problem mam taki ze ułamek całej ziemi należy do nieletniej siostry (a reszta na mnie ) . Czy w takim wypadku można się starać o młodego rolnika ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v