Skocz do zawartości

miedz1

Members
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

726 wyświetleń profilu

Osiągnięcia miedz1

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Jak poszukiwałem to Batyra miał najlepsze ceny, Mandam miał w ofercie coś zbliżonego ale cena powyzej 12 tys.
  2. 5 łap, talerze zagarniające, wał rurowy. Równe 7 tys, Batyra ososbiście przywiózł go na moje podwórze.
  3. W ubiegłym roku kupiłem od Batyry agregat ścierniskowy 2,1m. Po pierwszym sezonie jestem zadowolony.
  4. miedz1

    RENAULT 75-14

    Dzięki.
  5. miedz1

    RENAULT 75-14

    Mam pytanie odnośnie mocowania przednich obciążników, mój ciągnik oczywiście nie miał tych obciążników jak go kupiłem, ale w grudniu je dołożyłem. Czy te obciążniki są jakoś mocowane do belki zaczepowej, czy tylko są skręcone do kupy i się na niej opierają?
  6. miedz1

    RENAULT 75-14

    Dzięki.
  7. miedz1

    RENAULT 75-14

    Muszę wymienić simering uszczelniający koło pasowe, czy trzeba będzie odjeżdżać przodem, czy też obejdzie się bez "grubszej roboty"?
  8. Dzięki za podpowiedź.
  9. Łożysko, a właściwie całą główkę siłownika wymieniłem. Ale teraz chcę wymienić oba filtry oleju, ten główny nie ma problemu ale ten na przewodzie, nie chcę spuszczać oleju. Macie jakiś sposób?
  10. Dzięki za odpowiedź.
  11. Muszę wyjąć siłownik wspomagania układu kierowniczego (łożysko się rozlecialo) i w zwizku z tym mam pytanie: Dużo oleju mi wyleci? A w razie potrzeby jak zabezpieczyć.
  12. miedz1

    RENAULT 75-14

    Dzięki, posprawdzam.
  13. A jak nie ma silownika zewnętrznego to jak sobie poradzić w takiej sytuacji?
  14. miedz1

    RENAULT 75-14

    Sprawa dotyczy rewersu, otóż jak silnik zimny, dzwignia chodzi wręcz wzorcowo, jak się rozgrzeje trzeba użyć znacznie większej siły aby ja przełączyć. Nic nie zgrzyta, nie wyskakuje tylko chodzi znacznie ciężej. Da radę coś poprawić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v