Skocz do zawartości

full_divix

Members
  • Postów

    284
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1001 wyświetleń profilu

Osiągnięcia full_divix

Stały bywalec

Stały bywalec (8/14)

  • Very Popular Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • Dedicated Unikat
  • Collaborator Unikat
  • First Post Unikat

Najnowsze odznaki

108

Reputacja

  1. 78 miejsc do przodu, idzie jak krew z nosa. w takim tempie to Ci na końcu zapomną, w momencie kiedy dostaną wezwania do poprawek, że mieli kiedyś gospodarstwa😂
  2. ja przy modernizacji w zestawieniu miałem wagę przyczepy 9ton, po zakupie w homologacji i w dowodzie rejestracyjnym wyszło 9,1tony i trzeba było robić aneks tak samo z mocą maksymalna w nowych ciągnikach. niestety, ale w zestawieniu wszystkie cyferki muszą się zgadzać.
  3. Witam, odgrzewane temat😉. Czy udało się zakupić tego typu zgrabiarka?
  4. Dogadaj się z dilerem , kasa ma się zgadzać z zestawieniem według umowy
  5. Po pierwsze porozmawiać z prowadzącą telefonicznie, przedstawić swoje stanowisko w sprawie i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Zawsze, tak robię i to działa. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i każda osoba inaczej interpretuje przepisy.
  6. W Boguchwale zdziwieni, że takie szkolenie muszą zorganizować
  7. Kasa dołożona przez ministra, cyk cena u dilera wyższa. Można ? Jak najbardziej, rolnik dołoży i się zobowiąże minimum przez kolejne 5lat z produkcją.
  8. Zawsze tak było.
  9. Dlatego w nowych naborach trzeba dobrze kombinować, żeby nie przekombinować😉
  10. Dokładnie Kolego tak jak piszesz, w starej restrukturyzacji tak było, że kilka szczurów na papierze i kwiatki w polu i kasa gra. W nowym rozwoju nie tak siup, trzeba wykazać ,że się zapierdziela od świtu do nocy i na końcu wychodzi że wzrostu brak , bo po drodze większość dochodu z...li pośrednicy.
  11. Łopatki spuchły, u mnie już drugi raz to się zdarzyło w pompie mec3000. Za pierwszym razem dołożyłem uszczelkę z papieru xero do uszczelki między deklem a obudową. Drugim razem pod szlifowałem łopatki i jak na razie 2rok spokój
  12. Każdy by tak robił, we wniosku mniejsza i tańsza maszyna, a po aneksie hulaj dusza😹 Powiem ci tak: jak masz łeb i ch...j to kombinuj, jeśli nie to na du...w siedź i kupuj to na co ci pozwolili.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v