Skocz do zawartości

michalc123

Members
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalc123

  1. Dzięki za odpowiedź
  2. Witam, szukam z jakim momentem trzeba dokręcić głowice w 2140 turbo oraz kolejność dokręcania.
  3. Dzięki wielkie za odpowiedź pierwszy temat pomógł.
  4. Wtiam tak jak w temacie model ciągnika 2140 john deere z turbiną
  5. Nie wiem ile konkretnie daje turbina, ale jest po regeneracji, kompresja nie była sprawdzana, wtryskiwacze sprawdzone zapłon jeszcze nie ustawiony ponieważ ciągnik jest rozebrany, pompa wtryskowa po regeneracji, głowica po regeneracji sprawdzona na szczelność i zawory wymienione ciągnik dopiero będzie składany. Jaki powinien być luz na zaworach ?. Jaka jest kolejność pracy cylindrów w tym ciągniku. Z jaką siłą dokręcić głowicę ? Jak ustawić kąt wyprzedzenia zapłonu ?
  6. Dalej tak samo jak to opisałem na początku.
  7. Typ ciągnika to john deere 2140 silnik 4-cylindrowy z turbiną. turbina sprawdzona i działa, wtryskiwacze również, jedynie pompa wtryskowa była wadliwa ale została naprawiona. Mechanik który robił pompę twierdzi że to nie mogło być przyczyną takiej utraty mocy
  8. Ciągnik z maszyną pracował poprawnie, po wyłączeniu go i ponownym załączeniu ciągnik nie miał mocy i było słychać lekkie stuki. Proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v