Kupuje Cielaka 500zł u mnie tak kosztuje, hoduje go przez 2 lata i sprzedaje dla ludzi, firm po 4-5 tysiaca ( oni będą z tego mieli mleko), ja tylko hoduje
Witam. Mam pytanie, chce kupić cielęta średnio 500zł jedno, na odchów a po 2latach sprzedać je na mleko po 4-5 tysiecy. Mam 15h, liczyłem średnio 5 krów na 1h. Czy to opłacalne, bo wychodzi mi zbyt duży zysk z tego. Z góry dzięki za odpowiedz