Skocz do zawartości

logitech55

Members
  • Postów

    140
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez logitech55

  1. 1 litr axiala i tomiki nie ma
  2. Patrzyłem i są
  3. Są już mszyce na zbożach ile dać mospilanu i jak długo będzie działał?
  4. Essa jak wam plonowała i czy wylega?
  5. Jak znaleźć opis odmiany kws fenomen poprzez coboru?
  6. Siejecie banatusa? Jakie opinie i plon. Ile szt siejecie w jakim terminie?
  7. Ile banatusa siejecie i w jakim terminie? Redigo pro to dobra zaprawa?
  8. Kupiłem nasiona z centrali i bardzo słabo są pokryte zaprawą redigo pro. Czy można jeszcze dodatkowo zaprawić zaprawą maxim?
  9. Elektra ładnie wygląda, objętościowo też jest ale wagi nie ma. 2 czubate zbiorniki od bizona a waga 3,250. Inne odmiany to z takich zbiorników mają ok 4 tony
  10. Czy przy zwrocie na akcyzę za paliwo może być podane inne konto bankowe? Np. Rodzice mają gospodarstwo na siebie, czy numer konta mogą podać np. syna
  11. Na początku jak chciałem podnieść fosfor to 2 lata z rzędu dawałem na jesień prawie 200 - 250 kg. Również wiosną szło jeszcze 100 polifoski.
  12. Jak chcesz mieć szybko przyswajalny fosfor to Polidap w dużej dawce
  13. Pierwsza łapie np. mączniaka
  14. Ja na dalekim kawałku zastosowałem elatus era 1l/ha na t1 i więcej nie będę pryskał. Podobno on najdłużej działa
  15. Kiedy by przypadł zbiór sianego 28-30 kwietnia? Ile metrubyzyny dać doglebowo?
  16. Ile cyprekill max zastosować na łubin na oprzędzika? Może coś jest jeszcze lepszego?
  17. Co by się stało jak bym opryskał w fazie kolanka 0,4 - 0,5 cm? Czy musi być koniecznie powyżej 1 cm?
  18. Jakie obroty i na jakim biegu pryskacie c- 360?
  19. Takie kiełkują. Czy uschną?
  20. Pole było po rzepaku i teraz mam bardzo dużo wschodów w łubinie. Pierwszy raz sieję łubin z doglebówką i jak ona działa czy pali zaraz po wykiełkowaniu z liścieniami czy w późniejszej fazie? Zastosowane było: 2,5 l Wing P Reszki snajper ok 0,7- 0,8 l Czy te środki zwalczą samosiewy rzepaku lub co zastosować?
  21. Fusilade Forte Jaka dawka na owies głuchy?
  22. Jaka dawka atlantisa niszczy tomkę ościstą?
  23. Dlaczego? Kiedyś nawet był medax top z chlorekiem mepikwatu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v