Skocz do zawartości

Sensor wozu paszowego



Uszkodzony sensor po regeneracji, a serwisy od wag mowia ze sie nie naprawia. Działa elegancko


Rekomendowane komentarze

Każdy z osobna odpinales? Może sam wyświetlacz się rypie. Ale jak to nic nie zmienia to mała szansa żeby wszystkie się zrypaly. Szukaj jeszcze wtyczki kable ruszaj czy coś się zmienia na wyświetlaczu. U mnie myślałem niedawno że drugi padł a kabel co szedl do wyświetlacza gdzieś musiał się przełamać i wilgoc łapał. Jak ruszałem to co chwilę inaczej pokazywal

Plus tski że wyświetlacz łatwiejszy do wymiany. U mnie bez grzania nie szlo ruszyć

Edytowane przez ChiquitaB

odpinałem na wszystkie sposoby i tak dzieje się co chce nawet jak wszystkie odepne to raz są tylko kreski raz coś tam pokazuje i ciężko dojść ładu o co to chodzi. Kable wyglądają na całe nie rozwijałem ich bo są w szpule zwinięte pod wozem ale wątpie że mógł się któryś przetrzeć bo są spięte tak że są sztywno a i kabel od wyświetlacza jest w grubym peszlu. Jeszcze jest ta puszka gdzie łaczą się sensory i zasilanie do wagi ale z tego co patrzyłem to jest to nie rozbieralne więc tam nie zajrzę nawet.

kable od sensorów idą do puszki i są przykręcone normalnie na wtyk do niej. odkręcałem te wtyki każdy z osobna. puszki się raczej nie rozbiera bo nie ma tam żadnych śrub a z jednej strony jest zalana jakąs gumą. stawiałbym na wyświetlacz jednak bo nawet jak odlacze wszystko to albo pokazuje kreski albo odlicza a powinien chyba normalnie pokazywać zero bez sensorów.

8 godzin temu, ChiquitaB napisał:

U mnie waga szalała. Odpinaj sensory po kolei i na tym na którym się uspokoi to jest walnięty. 

Jak już dojdziemy który sensor wariuje trzeba bardzo, bardzo dokładnie przejrzeć przewody, mi nie chciał serwis, sprzedać sensoru bo twierdzili że one sie w zasadzie nie psują, i mieli racje, ale uszkodzenie przewodu znalazlem dopiero po wymianie sensoru, więc teraz mam działającą wagę i czujnik na zapas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v