Skocz do zawartości
Co widzimy na zdjęciu New Holland S-1540?

Kombajn New Holland S-1540 podczas prac na ściernisku. Prezentowany model jest częścią serii Clayson, znanej z wytrzymałości i efektywności pracy na polu. Wyposażony jest w heder z motowidłami, co wskazuje na koszenie zbóż. Maszyna posiada przestronną kabinę oraz widoczne elementy systemu transportu ziarna. Kombajn prawdopodobnie wykorzystuje silnik o mocy zapewniającej płynne działanie mechanizmów omłotu i transportu ziarna do zbiornika, choć dokładne specyfikacje warto potwierdzić w dokumentacji technicznej. Pracując na świeżo skoszonym polu, New Holland S-1540 demonstruje swoje zdolności adaptacyjne do różnorodnych warunków terenowych.


Rekomendowane komentarze

Ten model ma młocarnię i odrzutnik więc czy traktować to jako 2 młocarnie?? :) Jak kto uważa ;)

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć wszystkiego mogę Tobie opisać co i jak dokładnie prywatnie ;)

Ogólnie bardzo chwalę i bardzo polecam taki sprzęt! Oczywiście jeśli trafisz na stan taki jak ten ze zdjęcia i w takim wyposażeniu - nie będziesz narzekał

Wiadomo eksploatacja wymaga przeglądów i sprawdza się powiedzenie "jak dbasz tak masz" ale jestem zadowolony z tego sprzętu. Części wszędzie dostępne, bardzo oszczędny, młóci bardzo dobrze, robi robotę.

Gdzie jeździłeś i szukałeś? Kilka lat temu jak szukaliśmy to różne sprzęty się trafiały ale budżet był wtedy wyznacznikiem. Trafił nam się w końcu sprzęt na miarę oczekiwań i super sprawa

Jak dobry 8060-8080 to od 50k w górę by było to coś bez wkładu

Jeśli zaproponował byś dobrą cenę to może i zdecydowałbym się na sprzedaż tego że zdj z gwarancją udanych żniw po Twojej stronie :)

Byłem w Sieradzu w siemiatyczach to co jeden to lepszy pytam "a czujnik strat działa" "tak tylko to musisz sobie podłączyć" patrzę po kablach a połowa instalacji wypruta masakra szkoda paliwa i czasu ja się nastawiam na 8060 ale jak się nie trafi to dalej zostanę przy swoim 1520 jak zobaczyłem te 2 i popatrzyłem na tego swojego to sobie pomyślałem albo zabardzo dbam albo jest w dobrym stanie


A dasz rade wstawić foto jak wygląda 2 bęben mlucacy

Omlot2.png

Tak to wygląda mniej więcej u mnie

Ten środkowy bęben jest kwadratowy a młocarnia i ten drugi domłacający tak jak na zdjęciu

Z tego co opisujesz to chyba mój jest w idealnym stanie :D

wszystkie czujniki, zegary, kontrolki, każda żarówka - wszystko działa

mechanicznie też bez zarzutu

doinewstowana i zadbana maszyna - trudno o takie w kraju

jesli potrzebujesz info lub porady to pisz śmiało ;)

No ja jak przyjechałem zobaczyć ten swój to mówię że to stan igła żaden pasek nie popekany wszystko nasmarowane siłownik od układu kierowniczego się pocil to odrazu robiłem uszczelniacze sąsiad mówi poco to robić jak i tak więcej stoi jak jeździ. Światła też poco jak i tak dzień jest od roboty No dla mnie musi być wszystko sprawne światła hamulce czujniki nasmarowane wyczyszczone

Tzn że wyznajemy taką samą zasadę ;)

U mnie wszystko sprawne, gdy coś trzeba wymienione na czas, smarowanie podstawa, czyszczenie tylko powietrzem, cały czas garażowany w zamkniętym garażu..

Pierwszy wyjazd w pole zawsze pewny bez niespodzianek

Co prawda żniwa to max 2 tygodnie pracy ale przynajmniej maszyna daje pewność dobrze wykonanej pracy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v