Zające będą zadowolone \nIle kosztuje u was taki worek 20kg? U mnie 28zł
uarek 12 Opublikowano 14 Grudnia 2015 u mnie granulat kosztuje 1.80zł za 1 kg Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/617031-unipasz/#findComment-1829247
ukaszPrzyby 21 Opublikowano 14 Grudnia 2015 47pln za worek Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/617031-unipasz/#findComment-1829256
ukaszPrzyby 21 Opublikowano 14 Grudnia 2015 tak na marginesie to gdzie taką tanią pasze kupujesz? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/617031-unipasz/#findComment-1829265
KubaNowosielski 21 Opublikowano 14 Grudnia 2015 Rynek w Łukowie, ale jeżdżą też po wsiach Sprzedawca do dobry znajomy taty, gdy jeszcze sporo świń było, więc wystarczy telefon i następnego dnia mieszanka w domu Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/617031-unipasz/#findComment-1829505
mati8991 10 Opublikowano 19 Grudnia 2015 mieszasz to ze zbożem czy sama dajesz ja kupuje z sano jakis 23zł za 10kg i daje jakies miesiac przed pierwsza trawą zeby nie wydawac duzo kasy:D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/617031-unipasz/#findComment-1832155
KubaNowosielski 21 Opublikowano 20 Grudnia 2015 Mieszam z owsem i pszenżytem i czasem jęczmień lub pszenica. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/617031-unipasz/#findComment-1832643
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się