Skocz do zawartości

Ledowa lampa robocza



wreszcie zrobiłem nowe, mocniejsze mocowania do lamp kierunkowo-pozycyjnych, teraz jeszcze zamontować ledy :)
jak myślicie, w tym miejscu będzie dobrze czy te ledy dać bardziej nad kierunkowo-pozycyjne?


Rekomendowane komentarze

ona nie ma świecić prosto do przodu ale bardziej na boki. do przodu świecą te na dachu ;) ale chyba jednak dam bezpośrednio nad kierunkami, ładniej będzie wyglądać :)

 

Wojtek, tego pręta od nowości nigdy nie zakładałem. po pierwsze przeszkadzał tłumik a po drugie widoczność jest dość ograniczona. bez niego też jest dobrze, wystarczy, że ten pod ciągnikiem jest założony :)

zależy gdzie chcesz je założyć. też się zastanawiałem czy nie kupić tych dalekosiężnych bo cena ta sama, no ale że mają one świecić bardziej na boki niż w przód to wybrałem te z rozproszonym światłem. na dachu mam dalekosiężne i to mi wystarczy :) ale ledy dalekosiężne to jest bajka, świecą bardzo ładnie bo w agromie je próbowaliśmy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v