Skocz do zawartości

DDGS



3 rodzaje. Do kolekcji brakuje jeszcze granulowanego ;)


Rekomendowane komentarze

1200zł/t brutto :)

Daję jeden tylko kończył mi się jeden (ten trzeci) i przyjechała dostawa (pierwszy) a pół worka zostało bo miałem zważyć ich różnicę masy przy tej samej objętości. Dzisiaj dojechał ten środkowy ale nie podoba mi się właśnie ze względu na kolor i intensywny zapach przez który krowy niechętnie go jedzą. Na razie będę go mieszał pół na pół z tym pierwszym bo trochę jeszcze jest a później nie ma wyjścia- muszą się przyzwyczaić ;)

ten pierwszy po lewej jest najlepszy bo czym ciemniejszy to oznacza że był bardziej przetworzony tak mi kiedyś żywieniowiec mówił

Kolor zależy od tego z czego wytworzony jest dany DDGS a dokładniej jakiego zboża podanego obróbce jest "odpadem" czyt. produktem ubocznym . kolor jest również wyznacznikiem dostępności lizyny im ciemniejszy tym coraz mniej .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v