Skocz do zawartości

Orka Zimowa



31.12.2013
tak na zakończenie sezonu
2.5 ha w 4h 30min
orane zestawem c-360 plus unia grudziądz 3 skibowy głębokość ok. 25cm bo dalej to żółte złoto się pokazuje
jakość nie najlepsza zwg. na warunki wierzch zmrożony przez nocny przymrozek gdyż ziemia bardzo wilgotna ale przynajmniej nie było mowy o poślizgu kół

  • Like 1

Rekomendowane komentarze

Kolego u mnie to co drugie pole już ugór i brzózki rosną a wszystko przez mentalność ludzi sam nic nie robi ale drugiemu też nie da.

Ten poprawo rodzice przepisali na córkę i syna już jakiś czas temu córka mieszkała w Niemczech a teraz wróciła i powiedziała że ona nie będzie tego obrabiać ale i nie da żeby ktoś po jej pole obrabiał i woli żeby leżało ugorem raz na 2-3 naj mnie kogoś żeby opryskać i tyle i na chwilę obecną to sam skrzyp tam rośnie.

A co do tego po lewej to szkoda gadać nie wiadomo ile by chcieli za dzierżawę znajomy jakieś 2 może 3 lata temu zbierał tylko przez rok bo jak mu zaśpiewali cenę to wyśmiał ich i na tym się skończyło. Teraz sąsiad to wziął ale to nie robota nie opryskał glifosatem tego perzu i badyla tylko z talerzował o zaorał nasiał wiosną owsa to perz w pewnym momencie był większy niż zboże a po żniwach znów poszła talerzówka także będzie ciekawie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v