Skocz do zawartości

Migomat BESTER



Tak wygląda garaż zimą. Ciągle coś się "kombinuje". Nie ma czasu ogarnąć :D . Dobrze że mrozy zelżały bo browara musiałem buzawą w płynie chłodniczym podgrzewać :lol: . W prawym górnym rogu widać śrubę do mieszadła do gnojowicy. Śruba pochodzi z motorówki. Niestety nie zdała egzaminu <_< .


Rekomendowane komentarze

Dlaczego śruba z motorówki nie zdała egzaminu. Nie wiem czy ty to zrobiłeś, ale wokół wirnika powinna był osłona przy końcach łopatek, aby te mogły wywołać przepływ cieczy. Bez tego wszystko będzie się rozpraszać. Może oglądałeś kiedyś jeden z odcinków "Pogromców Mitów", w którym wykorzystując śrubę napędową z łódki zrobili wodną pompę osiową? Oni dodatkowo przetoczyli śrubę, by dopasować ją lepiej do obudowy(zwiększyć przepływ). nie wiem czy widziałeś już tę stronę, ale tak to powinno wyglądać. http://www.agroserwiskrysiak.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=7&menu=21&strona=1

Thomas2135 , oczywiście założyłem obudowę na wirnik. Zrobiłem ją z kany do od mleka (20-to litrowej.) Ta śruba jest porostu za duża. Toczyłem ją na tokarni i łopatek zostało tylko 3cm! Nie nadaje się <_< . Bendę musiał zrobić po swojemu. Jak mi wyjdzie to wrzucę foto ;) . PS. Pogromcy mitów to kozacy! Ja to robje bez żadnych obliczeń. Tak na chłopski rozum :D .

momek- ten pomarańczowy przedłużacz to zasila sprężarkę. Przy migu nic nie modyfikowałem. Wsio fabryka! Łap nie wsadzałem to wciąż działa :D .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v