Skocz do zawartości

Zetor 3320 + Pronar



WORD Ostrołęka… sory za jakość, zdjęcie robione na szybko bo egzaminatorom nie pasuje jak ktoś robi foto i nagrywa filmy… :P




Rekomendowane komentarze

jak byłem akurat ktoś zdawał i pojechałem z instruktorem za nim żeby zobaczyć jak mniej więcej to wygląda... jak egzaminator zobaczył że za nimi jedziemy to się przestraszył że może ktoś go sprawdza i kazał chłopakowi zjechać na pobocze tak żebyśmy go wyprzedzili... instruktor opowiadał jak jakiś rok temu robił foto placu i ciągnika tak żeby potem kursantom pokazywać co i jak to egzaminator przerwał egzamin i zaczął krzyczeć że nie wolno nagrywać egzaminu... :blink:

@skrzynia od 16 można na T,B1 i A1

no nie powinno się robić fot itd ale wiadomo wszystkich nie upilnuje :lol: a tak poważnie to też zdawałem w tym "zetorze" ciasnotaaaa i jeszcze raz ciasnotaaa poza tym trochę dziwnie się kierunki włączały jakby z większą siłą ktoś pod stresem włączył to mógłby urwać :lol: zdawanie na tandemie bajka :) tylko trzeba pamiętać że po skończeniu egzaminu przed odczepieniem przyczepy trzeba kliny podłożyć bo kumpel kiedyś zapomniał i egzaminator go oblał B)


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v