Skocz do zawartości

BDF tandem



Jak myślicie warto w coś takiego zainwestować? DMC 20t, długość trochę ponad 7 metrów, na poduszkach z wywrotem. Miałaby wozić kukurydzę i słomę.


Rekomendowane komentarze

przyczepka ma + i - głównym - jest to że na mokrym terenie nie poszalejesz i chodzi nie tyle o opony które można by wymienic ale o nisko położony zaczep który ciągnie się na małej wysokości już spod ramy oraz o konstrukcję samych osi. Z tego co widze to balans do ciągnika też nie jest idealny ale aż takiej tragedii nie ma by wcale tyłu nie dociążała.Jednym słowem przy tej masie i takiej konstrukcji oraz w warunkach polowych 130PS może byc mało.

Na drodze pełna może zachowywac się dziwnie bo osie masz na poduszkach ale zaczep masz na sztywno a ciągnik to nie samochód i nie ma tylnej osi amortyzowanej. Natomiast sama cena nie jest zła (jeśli wszystko działa). Przegląd niestety raz w roku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v