Skocz do zawartości
Co widzimy na zdjęciu Kubota ME9000?

Zdjęcie przedstawia ciągnik rolniczy Kubota ME9000, który należy do serii M. Maszyna ta jest napędzana silnikiem Diesla o mocy około 92 KM, co sprawia, że jest zdolna do efektywnego wykonywania różnorodnych prac polowych. Kubota ME9000 jest wyposażona w mechanicznie sterowaną skrzynię biegów, co zapewnia precyzyjne dostosowanie prędkości do specyfiki wykonywanej pracy. Dzięki solidnej konstrukcji i maksymalnemu udźwigowi tylnego TUZ rzędu 3,900 kg, ciągnik ten idealnie nadaje się do współpracy z różnorodnymi narzędziami, takimi jak siewniki. Zdjęcie ukazuje maszynę w kontekście pracy w polu, co ilustruje jej wszechstronność i przydatność w rolnictwie.


Rekomendowane komentarze

@Piotruniu25 ciągneła Zetora bo chodził około godziny i go zgasiłem i myslałem ze zapali ale sie przeliczyłem <_<

@pp1208 Kubota sprawuje sie naprawdę super teraz po 4 latach użytkowania wiem dobrze ze to był bardzo dobry wybór jak ja braliśmy to rozpatrywaliśmy jeszcze Pronara i Zetora lecz Pronara ma sąsiad i nie mówi o nim ze to cud techniki a Zetora tez nie chcieliśmy brac bo mamy juz jednego i jeden kłopot wystarczy :D więc padło na Kubotę awarii jeszcze zadnej powaznej nie miałem zauwazyłem ostatnio na schodkach i zbiorniku paliwa pierwsze slady korozji ale to od soli drogowej bo tej zimy i poprzedniej duzo jeżdziła po drogach publicznychi ją troche zaczyna zrzerac ale na dniach sie za to wezmę :) Dobre jest to w niej ze jest mało elektroniki bo znajomy ma JD bodajże 5720 i tej zimy guziki od zęwnętrznego sterowania EHR mu zamarzły bo gdzies wody naleciało i zamarzło coś tam popękało ale posklejał :) Dobrą cecha Kuboty jest jej zwinność i ze jest taka zrywna tzn. silnik nie zamula bez problemu wkęca sie w obroty nawet ze sporym obciązeniem no i jeszcze ten skęt z którego własnie Kubota jest słynna :) jak coś jeszcze byś chciał wiedziec to pisz ;)

Powiem Ci szczeze ze spalania nie mierzyłem bo ta wskazówka to sie majda w te i na zad na początku wydawało mi sie ze duzo pali po przesiadce z zetora ale to w koncu ponad 2,5 raza wicej mocy choc i zetor potrafi wypic mój tata mówił mi ze jak jezdził w SKR'e 80'tką to więcej paliła od naszej Kuboty. co do tura nie mam zastrzezen mógłby wyzej podnosic ale za to musiał by byc wyzej zamontowany a nie wiem czy by to było takie wygodne jak by ramiona wystawały do połowy szyby <_< w tuze przydaje sie duzy wydatek pompy bo nie trzeba gazowac zeby go podniśc co do niskiej wagi to Ci powiem ze nie zauwazyłem zeby mi to w czyms przeszkadzało np.: nie zauwazyłem zeby ciągnik sie uślizgiwał podczas pracy z kultywatorem 4.2m (jest w mojej galeri) ciągnik ma z nim co robic nawet ma cięzej niz w pługu a i tak idzie jak głupi co do kabiny to masz racje przydała by sie większa choc wydaje mi sie ze w tych nowszych wersjach tj. M135 kabina jest większa nie interesowałes sie tym modelem?

Kiedyś kubota jak wchodziła na polski rynek z modelami z serii ME to była bardzo konkurencyjna w stosunku do innych marek traktorów. O wiele bardziej opłacało się kupić w tamtym okresie kubote niż np. zetora, który przy wyposażeniu podobnym do kuboty podobnej mocy stawał się od niej nawet droższy. Gdyby utrzymały się ceny z tamtego okresu na traktory tej marki to kto wie czy to właśnie nie kubota byłaby nr. 1 w polsce. Uważam, że są to traktory godne uwagi.

Ps. Jeszcze nie widziałem kuboty z szarymi felgami, całkiem fajnie się na nich prezentuje :) .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v