Skocz do zawartości

macius92

Oraz przyczepa Pronar T 653 z sianem :)

Co widzimy na zdjęciu Ursus C-330?

Ursus C-330 współpracuje z dwuosiową przyczepą rolniczą Pronar T653 podczas transportu bel siana z łąki do gospodarstwa, wykorzystując swoją prostą, ale bardzo efektywną konstrukcję. Ciągnik wyposażony jest w dwucylindrowy silnik wysokoprężny S-312C o pojemności 1960 cm³, rozwijający ok. 30 KM, co przy masie własnej około 1900 kg zapewnia wystarczającą trakcję do pracy z w pełni załadowaną przyczepą. Mechaniczna skrzynia biegów 6 2 pozwala dobrać odpowiednie przełożenie do jazdy po polu i w transporcie po drogach dojazdowych, a tylny TUZ o udźwigu około 800 kg umożliwia agregowanie prostych maszyn do zbioru i obsługi siana. Ursus C-330 był produkowany w latach 1967–1987, a przybliżone ceny używanych egzemplarzy na rynku polskim mieszczą się obecnie zazwyczaj w przedziale 15–30 tys. zł w zależności od stanu technicznego i wyposażenia.


Rekomendowane komentarze

No tak , Ale ja tylko mówię że zawsze tym najczęściej wybieranym przez głosującego bezie ten nowszy ciągnik a nie starszy.

I nikt tu nie narzeka tylko mówimy jak jest.

Głosuj sobie na ciągnik jaki tobie się podoba, ja nie wstawiam fotek aby znajdowały się na wyróżnionych folderach tylko jak każdy przeciętny użytkownik, i jest mi to zupełnie obojętne czy moje zdjęcie zostanie wyróżnione czy też nie.

No tak.

Wiadomo, mi też się bardziej podobają NH i Jaśki bo są naprawdę cudowne. :wub: :):o

Już nawet wiemy że ursusy to przeszłość, ale najbardziej jestem zły o to jak URSUS był zarządzany po prostu go zdziadziali ;[ , bo jeżeli by firma nadal prężnie funkcjonowała i wdrażała nowe technologie to z pewnością rywalizowałby z tymi najlepszymi. -_-

 

A że ciapek to mój jedyny ciągnik tak że wiecie. <_<

 

No ale ten NH jest naprawde cudowny i MF również B) :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v