Bizon Dynamic - centralne smarowanie
System składa się z trzech grup rozdzielaczy - z lewej strony przy głównej aparaturze, z prawej oraz przy hederze. Jest to automatyczny układ centralnego smarowania firmy Vogel.
Pompa wbudowana od dołu w zbiornik na półpłynny smar napędzana jest elektrycznym silniczkiem. Zgadnijcie w jaki sposób układ rozpoznaje kiedy, w jakiej dawce do jakiej kalamitki podać? ![]()
Co widzimy na zdjęciu Bizon Dynamic - centralne smarowanie?
Nie mogę zidentyfikować konkretnego modelu lub marki kombajnu z załączonego obrazu, ponieważ widzę jedynie fragment maszyny z systemem centralnego smarowania. Na zdjęciu przedstawiona jest część mechaniczna, która skupia się na detalu konstrukcyjnym, prawdopodobnie układzie smarowania związanego z maszyną rolniczą Bizon. Centralne smarowanie jest istotnym elementem w utrzymaniu wydajności roboczej kombajnów, zapewniając optymalne działanie ruchomych części. Konstrukcja i układy widoczne na zdjęciu mogą być częścią systemu smarowania zwiększającego trwałość i niezawodność maszyny w pracy na polu.

Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się