Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 fajny daszek tylok lampek moglo byc wiencej ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18670
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 fajowo wyglÄda 8-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18695
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 dziÄki za opiniÄ, nastÄpne co chce zrobiÄ to lusterka przymocowaÄ do dachu, nad drzwiami ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18730
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 piÄteczka za tuning dachu ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18747
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 odemnie terz piÄteczka ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18788
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 No bajer 8-) powinni tak odrazu robiÄ :roll: a jak z tyĹu tez cos innego zrobisz :?: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18792
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 niezly pomysl. Widac ze masz gĹowe na karku!!! Prawdziwy Polak( bez przerĂłbek ani rusz!!!) :lol: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18803
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 a w srodku tez masz cos ulepszonego w tym daszku :?: :?: :?: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18807
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 nie mam spawarki do plastiku wiÄc z tyĹu i w Ĺrodku standard, aha wyciszona podĹoga od spodu i od gĂłry - ciczej i w zimie cieplej ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-18870
Gość Opublikowano 10 Grudnia 2006 heh spoko ulepszenia :-D widaÄ Ĺźe "bleek" lubi nasze Polskie Ursuski :lol: jak moĹźesz do daj zdjÄcia wnÄtrza :-) pozdrawiam ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-19121
Gość Opublikowano 10 Grudnia 2006 dziÄx! JuĹź wkrĂłtce... 8-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-19344
Gość Opublikowano 18 Stycznia 2007 Ĺadniejszy by byĹ z czterema reflektorami :oops: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-27530
Gość Opublikowano 18 Stycznia 2007 ladnie wyszlo tylko te czerwienie sie nie zgraĹy ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-27535
Gość Opublikowano 18 Stycznia 2007 no nawet Ĺadnie wyglÄda :-P Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/9003-przerobka-to-dorobiony-panel-srodkowy-z-przodu-dachu/#findComment-27593
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się