Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  

Żniwa 2015 -Pszenżyto, Owies || Claas Mercator 60, Zetor Proxima 85 + Pronar T653/2 || Lubelszczyzna

Przez ZETOREXX85, 17.09.2015
  • 282 views
Oglądaj w Full HD ;) Siemka, dziś prezentuję wam film ze żniw w moim gospodarstwie. Dużo się natrudziłem robiąc ten film, więc oczekuję pozytywne oceny, komentarze, a przede wszystkim subskrypcję mojego kanału ;) Oglądaj do końca ! Wystąpili: ►Claas Mercator 60: -szerokość hederu: 3m ►Zetor Proxima 85 ►Przyczepa Pronar T653/2: -Ładowność: 6 ton ►Wóz ►Kombajn oraz wóz nie należą do mnie ;)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.