Skocz do zawartości
atomik

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    145

drodzy uzytkownicy

zwracam się z prosbą do was, być moze ktos posiada przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej w mf i ursus, chodzi o taka dzwignie z ciężarkiem o wadze ok. 1,4 kg ktora sie wkreca w pompe, w niej jest taki czujnik którym reguluje sie te pompe. bardzo bym prosił o pomoc gdyż potrzebuje takie cudo chocby i na wzór zeby to wykonac nie koniecznie kupic bo nigdzi etego nie mozna dostac a w ursusie nie chca udostepnic tylko dzidostwo chce za regulacje tym przyrzadem 300 zł oczywiscie tylko w wawie. prosze o pomoc!!

atomik    145

to nie chodzi o zegar, mało kto wie o takim przyrzadzie to nie jest do zmierzenia cisnienia, napisałem ten teamt bo moze ktos z was jest mechanikiem albo sie spotkał z takim przyrzadem

Wiadomość z agroFakt.pl

volf    3

Kolego, ale czy w tej regulacji chodzi o maksymalne ciśnienie oleju w instalacji? Jeśli tak to odpowiednim manometrem zrobisz to bez problemu. Ewentualnie napisz konkretnie jaki parametr chcesz ustawiać...

atomik    145

nie to nie chodzi o ciśnienie wyjściowe na złaczach tylko o pewien czujnik w pompie

Sadek    446

Jeżeli się orientuję dobrze to tylko ciśnienie wyjściowe można regulować, Może tym przyrządem reguluję się zawór ale efektem finalnym jest ciśnienie na szybkozłączach.

heniek87    0

to o co pytasz jest takie coś ale ja sobie radzę bez tego za każdym razem i nigdy nie miałem problemów z działaniem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się