Skocz do zawartości
farmen

CRYSTAL ORION 13

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil14    1

Produkują je niedaleko mnie :) kumpel ma chyba takiego i sobie chwali

Luke16    184

u mnie w dawnym pgrze chodzi crystal (150KM) tak już z 15 lat ... pracuje na 300ha i do tej pory miał tylko robione dwa remonty... a więc wnioskując dobre ciągniczki

Wiadomość z agroFakt.pl

farmen    0

ale jest bardzo atrakcyjna cena ponieważ 198tyś za 121koni:D

więc coś chyba za tani :) ???????????

lukas120    4

silnik DF a reszta to ursus i cena na alegro to troche wygórowana wszak to już ciągnik z drugiej ręki

pioter    44

nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale w opcji Oriona jest skrzynia bestopniowa :)

Lukasz4255    2
ale jest bardzo atrakcyjna cena ponieważ 198tyś za 121koni:D

więc coś chyba za tani :) ???????????

Tani? Dołożysz ze dwie dychy i masz przyzwoitego zachodniego :) (chociaż nie mówię że crystal jest zły, nie znam nikogo kto miałby ten ciągnik). lukas120 o ile się nie mylę to Oriony nie mają już skrzyni z Ursusa i zdaje się że ten ciąnik jest nowy i stoi poprostu u pośrednika :)

kamil14    1
silnik DF a reszta to ursus i cena na alegro to troche wygórowana wszak to już ciągnik z drugiej ręki

Wszystkie linki podobno są od MANa

Wituś    1

Moim zdaniem jest to dobry ciagnik zbudowany w pelni z zachodnich podzespołów(nie ma tam podzespołów z starych ursusów i zetorów i nie opowiadajcie głupot). Jedyna wada tej konstrukcji to bardzo mała długość bedzie problem z utrzymaniem równowagi po podniesieniu ciężkich maszyn.

szczewko    31

W Agromie w Koszalinie maja na placu Cristala 170 konnego z silnikiem DF chyba i probuja go sprzedac od 3 lat ale zero zainteresowania.Juz naklejki pozłaziły z niego.... :)

AGROSERWIS    0

Za 118 KM Landini Landpower 125TDI mozemy sprzedac za 198 tys zl takze za cene Crystala 13 jest Landini jakosc napewno bez porownania.

Wituś    1

Crystal orion 13 wersja 4 silnik Deutz euro3 moc 133km skrzynia ZF 24/8 3 połówki hydraulika Bosch. Cena 207tyś brutto.

Crystal orion 17 Silnik Deutz 6cylindrów euro3 moc 160km skrzynia ZF 24/24 4połówki, hydraulika bosch. Cena 267tyś brutto.

Daniel215    0

ma ktoś moze tego oriona na AF.....proszę o opinie użytkowników i czym sie różnią poszczególne wersje oriona 13 (w sumie nawet na ich stronie nie ma za dużo informacji)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach