Skocz do zawartości
slawek261993

Kontrolka !!! Pilne!! 926 Vario

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam Potrzebuje pilnie pomocy. Poniewaz nie wiem co oznacza ta kontrolka a musze ciagle jezdzic ciagnikiem. Prosze o jak najszybsza pomoc. Z gory dziekuje.

post-14260-0-58677200-1477233596_thumb.jpg

Każdy wie że Claas'y są pierwszej klasy :)

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

mraukot    45

A jaki kod błędu wyświetla? U mnie np. wyskakiwał błąd 0.1.54 i oznaczało to uszkodzenie czujnika ciśnienia powietrza w ukł. pneumatycznym (tego przy zbiorniku powietrza)

Nie ma zadnego kodu. Miga tylko ta kontrolka a z nia brzeczyk...

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    87

Hehe jak nie ma kodu jak jest, komunikat ogólnie oznacza "czujniki" i pod nim moze sie kryć kilkadziesiąt róznych kodów od różnych czujników, naciśnij przycisk z trójkątem i pokaże sie kod...

a nie mozna bylo od razu napisac ze trzeba cos przycisnac zeby sie kod pokazał??? ja tego nie wiedzialem. Dzis pozniej to zobacze i napisze co tam bedzie pisało :)

tak to jest jak sie nie ma instrukcji...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kaamil12
      Kto posiada Fendta 5220 Laverde rev225 albo MF z komputerem  agritronic ? Mam Laverde z agritronic i jest z nim problem bo pokazuje błąd c12 i nie widać  ustawień   dodam że raz jest ok a za chwile wyświetla c12 czasem wystarczy że kombajn z obrotów zejdzie i wraca do normy a czasem brak zgasić i uruchomić na nowo podobno błąd oznacza wewnętrzne uszkodzenie komputera tylko czemu raz działa przez 3 dni nic nie wyskoczy a jak go jeb***  to co 15min wywala miał ktoś taki przypadek?? 
    • Przez msnirk
      Witam wszystkich na tym forum pisze tu pierwszy raz wiec wybaczcie za błędy. Mam ciagnik fendt  farmer 209S 2007r mechaniczna skrzynia biegowt  mam go rok i od zakupu jest z nim  problem dymi przy zapalaniu na biało czasem bardziej szary dym. Dym  ukazuje się  przy zapalaniu  cieplego silnika. Gdy ciagnik stoi cała noc ,rano go zapale bez żadnych dymów. Podczas pracy i największych obciążeń silnik nie kopci. Filtr oleju i olej silnikowy był wymieniony.  Były  wymieniane końcówki wtryskowe gdyż laly i regulowane luzy zaworowe na dwóch prawie nie było luzow. Silnik o oznaczeniu silnika BF4L914. Dodam jeszcze że czasami tak jak by nie było czuć  mocy  w nim.  Podczas użytkowania  go przez okres roku zdarzyły  mi się z cztery sytuacje że  po zgaszeniu gdy pracował  kilkanaście godzin  nie moglem go zapalić rozrusznik kręcił ale tak jak by nie było  paliwa po odczekaniu z 15 minut da rade go już  zapalić  nie wiem czy to jest  powiązane z poprzednim problemem.
    • Przez mad
      Panowie, ma ktoś może do czynienia z Xylonem? Mają jakieś bolączki które im doskwierają na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie?
      W sumie za bardzo nie wiem o co pytać, pomysł z Xylonem narodził się przed chwilą a ciągnika pracowałby w lesie. Zauważyłem że są wersje z obrotową kabiną ale pewnie była jako opcja.
    • Przez lgruchala
      Poszukuje ciągnika około 200 km w cenie do 200 tysięcy. I zastanawiam się czy lepiej kupić starszego Fendta czy nowszego New Hollanda w tej samej cenie? Jaka jest wasza opinia?
    • Przez repek92
      Kupię sterownik ebox do Fendt 380 może ktoś z was posiada lub wie gdzie kupić numer oryginalny G205200220013

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.