slawek261993

Kontrolka !!! Pilne!! 926 Vario

Polecane posty

Witam Potrzebuje pilnie pomocy. Poniewaz nie wiem co oznacza ta kontrolka a musze ciagle jezdzic ciagnikiem. Prosze o jak najszybsza pomoc. Z gory dziekuje.

post-14260-0-58677200-1477233596_thumb.jpg

Każdy wie że Claas'y są pierwszej klasy :)

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

mraukot    45

A jaki kod błędu wyświetla? U mnie np. wyskakiwał błąd 0.1.54 i oznaczało to uszkodzenie czujnika ciśnienia powietrza w ukł. pneumatycznym (tego przy zbiorniku powietrza)

Nie ma zadnego kodu. Miga tylko ta kontrolka a z nia brzeczyk...

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    96

Hehe jak nie ma kodu jak jest, komunikat ogólnie oznacza "czujniki" i pod nim moze sie kryć kilkadziesiąt róznych kodów od różnych czujników, naciśnij przycisk z trójkątem i pokaże sie kod...

a nie mozna bylo od razu napisac ze trzeba cos przycisnac zeby sie kod pokazał??? ja tego nie wiedzialem. Dzis pozniej to zobacze i napisze co tam bedzie pisało :)

tak to jest jak sie nie ma instrukcji...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtekw
      Witam. Przymierzam się do kupna ciągnika o mocy od 165 do 200 KM. Mam do wyboru ( wszystkie traktory mają takie same wyposażenie i oczywiście skrzynie vario):
      -Massey Ferguson 7495 2004 rok, 5200 mth (prawdopodobnie realny przebieg) stan bardzo dobry.
      -Fendt 818 TMS rok 2005 15 tyś mth ( przebieg sprawdzony ) stan bardzo dobry,
      - Fendt 716 rok 2004 16 tyś mth ( przebieg sprawdzony).
      Jak myślicie, który traktor wybrać ? Będzie pracował na areale około 140 ha, ale zamierzam rozpocząć działalność usługową i zakupiony traktor będzie pracował przy różnym sprzęcie.
    • Przez Rolnik153
      Witam mam mały kłopot z połbiegami w fendt 511 c,mianowicie wyskakuje mi błąd i połbiegi nie działają może ktoś wie coś na ten temat. Z góry dzięki 
    • Przez osamix
      Problem z kontrolka (chyba ładowanie) tylko nie wiem dlaczego jest 2 , 1 gaśnie przy odpaleniu . Foto w zalaczeniu. Na alternatorze na wyjściu jest 14v. 

• Przez DamianJarka
      Witam. 
      Ostatnio w Fendtcie wyskoczył mi błąd i kod usterki to 1.2.01 patrzę w instrukcje obsługi i przyczyna to-,,Wejście akumulatora, napięcie akumulatora poza żądanym zakresem" sposób usunięcia wezwać serwis. 
      Co ja mam teraz zrobić? Oco wgl w tym chodzi bo nie rozumiem tej przyczyny 
    • Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.