Skocz do zawartości

Polecane posty

KA2    0

Witam mam  k 150  z  slinikiem  jelcz  turbo 240km z  plugiem b 201   6 skib bd  idzie jak wrecz zapirdala ale dobrze jak duze kawalki pola  na polu  5  ha w prostokocie  wyszlo ze  20 l na ha ale  raz  dlugo zaczepilem plog i tez poszlo 20  heheh troszke trzeba manewrowac  na klinach taki minus z  agregatem  bomet  3m  to ogien   na  3  gigu szosowym i n  3  polbieg moze jakies  20km jade .Trzeba  sie znac...na tym sprzecie  sam mam problem ze skrzynia  nie   4 pol biegu   własnei ktos  wiem jaki tam olej wchodzi  domyslam sie ze  hdrałliczyny tak... czy  poszly mi trczki ktos mi mowil ze  sa  dwie  na  dwa bigi jedna  jak jest  naprwde...?czy  wrto naprawiac i czy sam   to zrobie...?jakie  koszty  ...czy lepiej  kupic inna...skrzynie:P hehhe  naiej nie mam nie dzila  zegra na skryzni wiec nie wiem jaki cisnienie  co wazne  nie?hmm podejrzewam ze zle to mi wrozy .czkam ni info tu czy na priv  z podzikowaniem i Wesołych  swiat Bożego  narodzenia  i szczesliwego nowego oby lepszy ...pozdrawiam krzysztof

andrzejba12    0

Witam.

Poszukuję schematu (ułożenia) biegów w ciągniku kirowiec t150 oraz jak się zmienia biegi szosowe na polowe.

Wiadomość z agroFakt.pl

lorak8751    0

Witam!

Mam do sprzedania pług do odśnieżania (dwustronny z lemieszem gumowym - można śmigać po asfalcie) z czołownicą dopasowaną do T-150

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zostały mi jeszcze koła do T-150.

MF675ursus    70

Tak tak. Prawdziwa moc po oleju. To jeszcze napisz w jakiej cenie handlarzyno masz te oleje. I z chęcią zobaczyłbym wykresy z hamowni przed i po zalaniu "magicznym" olejem. Pewnie moc wzrasta o 150%! Nic tylko kupować

ZetorPower    0

RobertTomaszewski ty chyba sprzedajesz te oleje ? hehe w instrukcji od niego jest napisane 15w40 i wydaje mi sie że nawet superol i taki też do skrzyni biegów instrukcja zaleca, osobiscie mam wlanego do skrzyni agrola a do silnika Falco czyli kiedys superol i jakos chodzi w odsniezaniu na pełnej ku***e bo takie mam tereny krzywe ze ładnie zawiewa a co do tej maszyny wyzej z 240km czy tam iles to moim zdaniem nawet jak by tam bylo te 500 to w odsniezaniu to nie ma znaczenia bo nie ma przyczepnosci widze bez łancuchow ja mam jednego z orginalnym v6 pług podobny i mam łancuchy na kołach norweskie z kolcami idzie jak przecinak mam drugiego z silnikiem z jelcza 220 czy 240KM jezdził 2 sezony w odsniezaniu i teraz stoi w pokrzywach jako dawca potencjalnych czesci pomimo wiekszej mocy niczym wiecj sie nie odróżniał od tego z V6 spalanie wychodziło dużo wieksze dlatego z niego zrezygnowałem 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się