Polecane posty

wodzu    5

tyle lat minęło a w stylizacji prawie nic się nie zmieniło :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
tyle lat minęło a w stylizacji prawie nic się nie zmieniło :rolleyes:

jak dla mnie to atut, popa co zrobili z innymi ciagnikami typu htz, ślązak (nie przegubowy, ale podobnie wyglada); dokleili im troche plastikow, ale dosyc nieudolnie. t-150k nadal wzbudza respekt i to jest w nim piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MWCHUDY    0

Gdzieś wyczytałem że ślązak powstał na podstawie wycofanej seri bodajże 160 ( nie jestem pewien) która została stwierdzona za nieudaną- zastanawiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Ja na ruskim się nie znam.. a może ktoś coś tam doczytał ile kosztują poszczególne wersje tych ciągników? (jest nich tam kilka typów) na podanej przez MWCHUDY stronie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MWCHUDY    0

cena - Цена в России dzisiejszy kurs 1 rubel 0.1 zł - czyli np ХТА-220 - 1 650 000 rb. - kosztuje 165 000 zł

więc opłaca sie sprowadzić na własną renke- mamy nowszy model z EHR bosh-a i mocniejszą pompą i przednim tuzem , tylko ciekawe jakie są koszty oclenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98
cena - Цена в России dzisiejszy kurs 1 rubel 0.1 zł - czyli np ХТА-220 - 1 650 000 rb. - kosztuje 165 000 zł

więc opłaca sie sprowadzić na własną renke- mamy nowszy model z EHR bosh-a i mocniejszą pompą i przednim tuzem , tylko ciekawe jakie są koszty oclenia

 

 

A Homologacja? Jesli sprowadzisz taka bestie na wlasna ręke to raczej jej nie zarejestujes :rolleyes:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malek2312    2

po co to rejestrować jak ja de to policja stoi na baczność i podziwia jeszcze ngdy nie prubowali mnie nawet zatrzymać a jak to jest z wami macie jakieś problemy z policją jadąc kirowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MWCHUDY    0

chyba on ma chomologacje, albo jakos to sie da zrobic- przecież ludzie ściągają belarusy na kołach przez granice i nie mają ludzie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MWCHUDY    0

A Tu jeśt specyfikacja 220 no i różnice pomiędzy 150k i 220 - na żdjęciach przód po liftingu i tył przed :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MWCHUDY    0
Ten wygląda dumnie jak byś takim jechał :rolleyes: to by policji kopara opadła, a jak by sprezentować mu takie jeszcze bliźniaki( ciekawe czy by sie nie zaczął rozkręcać na tak szerokich gumach) to byś mógł chyba po wodzie pływać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
Ten wygląda dumnie

trochę rażące kolory ma ten ciągnik, niebieski z nie żółtym ani zielonym... coś jak seledyn wygląda B) Ale oponki to ma fajne B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

No fakt Ten XTA wyglada calkiem sprytnie! A oponki to mozna miec wezsze, bo z tymi szerokimi laczami nie wiem jak wjechac w bruzde B) Chyba blizniaki lepsze. A swoja droga jesli mowa o nowych maszynach, to w sumie oprocz tego, ze na moim jest troche wiecej rdzy i detale sie pozmienialy, to nic nowego nie ma ..... ja tam bym zmodernizowal troche tylnie wieszaki nazeni zeby wyzej podnosily. No ale podejrzewam, ze nie jeden z nas poprawial super wyksztalconych inzynierow, ktorzy jedynym pojazdem jakim jezdzili, to samochod lub rower B) Przez tyle lat, to mogliby cos zmienic, nie mowie caly coagnik bo ogolnie to spoko B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę blachy i farby i twój też tak będzie wyglądał B)B)B)B)


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Blacha to blacha, a tam chyba same plastyki..ciekawe co z nich zostanie po 10 latach a już nie wspomnę co będzie później B)

I jakoś szkoda mi pieniędzy pakować w jakieś rewelacje, w końcu stary sprzęt i w każdej chwili może coś się posypać(odpukać) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MWCHUDY    0

Starsza konstrukcja ma swoje uroki- nigdy sie nie nudzisz, ale za to masz duży dostęp do części, a w tych nowych dajmy na to NH nowa seria co 2 lata, elektroniki kupe i co najgorsze nic tam nie zrobisz- msisz wzywać serwis- sam zakup ciągnika jest kosztowny ale i jego eksploatacja także i wątpie aby dzisiejsze ciągnki będą pracowały ponad 20 lat- i to w jakich warunkach - za komuny w PGR- ach i kółkach działy sie cuda - które sie inżynierom nie śniły - pogadajcie ze starymi traktorzystami B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malek2312    2

wujek jak pracowa na kirowcu którego my póżniej kupiliśmy to opowiadał co sie działo zbiornika na dzień nie jest w stanie wypalić on umiał

i opowiadał że ruski gasną dopiero jak wieżdzają do huty oj działo sie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
A oto stronka producenta obecnych (t-150k tylko lekko zmienione) ciągników tutaj , jak ktoś pogrzebie to znajdzie galerie

To nie strona producenta, a dilera, wystarczy wpisać XTZ i mamy stronę producenta z Charkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
No fakt Ten XTA wyglada calkiem sprytnie! A oponki to mozna miec wezsze, bo z tymi szerokimi laczami nie wiem jak wjechac w bruzde B) Chyba blizniaki lepsze. A swoja droga jesli mowa o nowych maszynach, to w sumie oprocz tego, ze na moim jest troche wiecej rdzy i detale sie pozmienialy, to nic nowego nie ma ..... ja tam bym zmodernizowal troche tylnie wieszaki nazeni zeby wyzej podnosily. No ale podejrzewam, ze nie jeden z nas poprawial super wyksztalconych inzynierow, ktorzy jedynym pojazdem jakim jezdzili, to samochod lub rower B) Przez tyle lat, to mogliby cos zmienic, nie mowie caly coagnik bo ogolnie to spoko B)

Jaki wypas - regulowana kierownica, elektryczne szyby, oświetlenie stopnia przy otwartych drzwiach, radiomagnetofon, fotel regulowany na wysokość i wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MWCHUDY    0

Mogli by dać zbiorniki pod schodki -a cały tył ze szkła- polepszyło by widoczność, i schować ten filtr powietrza pod maske - po co sie ma ktoś chwalić że ma taki bajer B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malek2312    2

ja mam podrasowanom na roździelaczu fabryczne ciśnienie jest 100atmosfer u mnie jak sprawdzałem to jest 170 ale pompa jest inna i siłownik jest 120mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
ja mam podrasowanom na roździelaczu fabryczne ciśnienie jest 100atmosfer u mnie jak sprawdzałem to jest 170 ale pompa jest inna i siłownik jest 120mm

kurde ty to masz w każdej strony podrasowanego swojego kirowca ;) Jestem tylko ciekaw czy przy dużym obciążeniu TUZ-a wytrzyma mocowanie siłownika(taka rura), bo u mnie zaczęła pękać na spawach przy ramie i ją musiałem wzmocnić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malek2312    2

wodzu jakiś jasnowidz z ciebie nie dawno mocowanie póściło już jest naprawone ale pościło przy docisku ucho od siłownika róra wytrzymała

z tym kirowcem trzeba było troche powalczyć żeby uzyskać taki efekt. teraz zrobie mu fotki z łyżką do odśnieżania to dopiero jest efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin06
      Witam, myślę nad przyspieszeniem pracy podbieracza tak aby prasa lepiej pobierała materiał. Bo jak do tej pory to materiał stawia się, szczególnie przy dużej ilości słomy. Na forum odszukałem, że pracę można przyspieszyć poprzez zmianę jednego z trybów na mniejszy, ale ta zmiana pozwoli tylko przyspieszyć podbieracz a widły podajnika nadal będą chodzić bez zmian.
       
      Może przerabiał ktoś z was, aby zwiększyć prędkość pracy podbieracza i wideł podajnika lub ma jakieś pomysły.
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Szukam pracy w gospodarstwie rolnym w województwie łódzkim. Od dzieciństwa interesuje sie gospodarstwem lubie taka praca, mam troche ziemi ale nie jest to az tak duzo zeby wyzyc z tego wiec szukam pracy która lubie. Nie nudzi mi sie to. Nie mam zadnych nałogów jestem ambitny, nigdy latwo sie nie poddaje, dbam o kazdy sprzet. Prosze o pisanie pod tematem lub w wiadomosci prywatnej
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie, Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj