Polecane posty

misiu21692    2

jak wymienialiście filtry to kupowaliście oryginalne czy jakiegoś innego producenta. i jak to wygląda cenowo ? bo ja muszę niedługo dokonać zmiany filtrów ;/ i gdzie są zlokalizowane filtry od podnośnika i rozdzielaczy ?

Edytowano przez misiu21692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Mam pytanie do użytkowników agrofarma 410 czy u was też słychać czy było słychać na początku użytkowania jakby prace trybów po włączeniu wom i podczas ruszania gwałtownego głośniej?

 

Tak rzeczywiście jest słychać prace trybów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

A instrukcja nic nie pisze o lokalizacji filtrów ;) ?

w instrukcji pisze ale tylko do agrofarma z rewersem mechanicznym a nie przy kierownicy a obie wersje ciągników różnią sie co nie co jesli chodzi o lokalizacje filtrów np. skrzyni biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Po ilu mth robi sie pierwszy przegląd w DF Agrofarm? Bo mam zapisane ze po 50 a w instrukcji jest że po 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

ja miałem po 50 potem 100 i 250-300 (cos koło tego),a w instrukcji są zakładki z przeglądami po 50 100 250 500 i 1000mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal995    13

Ja zamuwiłem agrofarma 420 z lepszym fotelem, fotelem dla pasażera, dodatkowymi lampami roboczymi, klimatyzacją, większym akumulatorem, rewersem elektrohydraulicznym, przeszklonym szyberdachem, wzmocnionym tylnym podnośnikiem i możemy brać przedni tuz do czego bardzo namawiam tate, radio, lampa ostrzegawcza i do tego tura firmy STOLL niemieckiego. Chcieliśmy wziąść nh T5050 ale jak zobaczyliśmy df to odrazy zmieniliśmy zdanie w środku jest bardzo fajny lepszy niż nh i ma lepsze podzespoły na podwurku będziemy go mieli dopiero w zime. Już sie nie moge doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafczyk    1

I ile Cie ten ciągnik wyniósł w takim wyposażeniu?

Jaka dopłata za oświetlenie robocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Do Mnie na pierwszy przegląd przyjechali jak miał 132 h, zgłosiłem przegląd jak miał 80 h ale serwisowi nie było po drodze. W gwarancji zapisali, że byli gdy ciągnik miał 99 h :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Ja zamuwiłem agrofarma 420 z lepszym fotelem, fotelem dla pasażera, dodatkowymi lampami roboczymi, klimatyzacją, większym akumulatorem, rewersem elektrohydraulicznym, przeszklonym szyberdachem, wzmocnionym tylnym podnośnikiem i możemy brać przedni tuz do czego bardzo namawiam tate, radio, lampa ostrzegawcza i do tego tura firmy STOLL niemieckiego. Chcieliśmy wziąść nh T5050 ale jak zobaczyliśmy df to odrazy zmieniliśmy zdanie w środku jest bardzo fajny lepszy niż nh i ma lepsze podzespoły na podwurku będziemy go mieli dopiero w zime. Już sie nie moge doczekać

 

W czym jest lepszy od NH T5000 proszę o szczegóły? :D


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

czy ktoremus z was stalo sie ze ciągnik jechal i w czaseie jazdy stanął takjakby był na "luzie" ? potem wybilem i na nowo wbilem bieg z rewersem tak samo a ciągnik dalej nie chciał jechac musialem go zgasic i potem dopiero zaczął funkcjonowac normalnie :blink:stało mi sie to po raz drugi nie wiecie co to może byc ?? mam ciągnik z rewersem przy kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal995    13

To może być słynny problem z przecieraniem się kabelków pod siedzeniem, poczytałem troche i tych df i przy problemach z rewersem to było najczęściej. Ale lepiej ty nic nie rozkręcaj powiadom serwis i podsuń im żeby zaczeli od tych kabelków bo ini jak zaczną rozkręcąć to 3 dni będą dochodzić. I jeszcze pytanie czy masz przy dźwigni przycisk który naciskasz i wrzucasz bieg bez wciskania sprzęgła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

@kowal995 mógłbyś mi powiedzieć gdzie o tych problemach czytałeś, zapodaj linka jeśli gdzieś w internecie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Mam pytanie do użytkowników agrofarma 410 czy u was też słychać czy było słychać na początku użytkowania jakby prace trybów po włączeniu wom i podczas ruszania gwałtownego głośniej?

słychać i to zależnie też od obrotów, a jak wałek wom jakiś krzywy czy pracuje pod kontem tym bardziej, to chyba normalne i u mnie przez 1500 mtg a dużo pracuje wałkiem nic się nie dzieje z tym to chyba ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipekfan69    0

warto brać siedzenie pneumatyczne w df agrofarm 410 ? bo jest dostępny od zaraz ale nie uśmiecha się z mechanicznym siedzeniem. proszę o opinie z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumpers    0

Mi na przykład sprzedawca odradził pneumatyczne stwierdzając że w Agrofarmie jest prymitywne to siedzisko w porównaniu do Agrotrona K i nie warto prawie tysiaka dokładać do zakupu.Ja wybrałem na spreżynach bo jestem wysoki i sporo ważę to w pneumatycznym żeby nie dobijało musiałem dopuścić powietrza to automatycznie się uniosło ,a to by skutkowało tym że walił bym w sufit głową przy nierównościach.Na placu u sprzedawcy porównywałem bo stały dwie 410 obok siebie z pneumatycznym i mechanicznym siedziskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

To Ci sprzedawca kitów nawciskał :P zapewne sprzedawał Ci ciągnik z placu :) Siedzenia pneumatyczne w Agrofarmie, Agrotronie, MF 54**, MF 64**, JD 5R i wielu innych ciągnikach są takie same, produkuje je Grammer. Są opcje różniące ale podstawowe modele tych ciągnikach są takie same. A to że siedzenie pneumatyczne Dobijało Ci, oznacza tylko tyle , że nie potrafiłeś go prawidłowo wyregulowywać :P

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumpers    0

Żeby nie dobijało to się zaworkiem-takim pokrętłem z przodu ustawia dopływ powierza ze sprężarki,bynajmniej sprzedawca tak mnie instruował ,więc tak jak pisałem kiedy robiło się twardsze to i wyższe.A traktorek zamawiałem i będę miał go dopiero za 2 tygodnie, bo jakieś opóźnienia mają w fabryce podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ciężar kierowcy ustawia się siedząć na siedzeniu i włączając sprężarkę , wysokość zaś bez siedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumpers    0

O innej regulacji nie wspomniał sprzedawca a ja się zainteresowałem czymś innym....

Przy okazji ile kosztują przeglądy gwarancyjne w 410GS tak do orientacji .

kol.@rafczyk zamawiałem w maju- miał być ok. 20 września,jak się dowiadywałem o koło tej daty to sprzedawca chyba dzwonił(nie pytałem a może maja jakąś stronkę www z zamówieniami) do fabryki i niby dopiero 6.10 ma zjechać z taśmy produkcyjnej.

Edytowano przez jumpers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal995    13

mój agrofarm stoi już na placu tylko czekają aż przyjdzie tur do niego może za jakieś max. 2 tygodnie będzie u mnie na podwurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj