Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cały czas piszemy o Agrofarmie. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

No napewno kulturalniej to wygląda jak w ecoline, ale to tutaj nie jest za darmo, ba za ciężkie pieniądze :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

czy zmieniał ktoś już paski klinowe w agrofarmie, bo ten cieńszy od alternatora to u mnie marnie jakoś wygląda, jakie to byłby wymiar może ktoś ma takie dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

Mam pytanie do uzytkowników agrofarmów.

Czy to jest normalne że przy redukcji z 5 na 4 przy prędkości powyżej 16 km/h słychać zgrzyt?? dopiero jak prędkość spadnie powiedzmy tych 14 km/h redukcja jest możliwa.

Jescze jedno pytanie mam odnosnie reduktora. Czy we wszystkich ciągnikach tej serii jest tak trudno przerzucic reduktor z zajaca na zółwia?? w agrofarmie którym jeździłem wchodził bardzo ciężko a czasami żeby włączyć zółwia trzeba było wrzucic najpierw na ślimaka a dopiero później na żółwia.

Agrofarm którym jeździłem tył to włąsnie ten: http://allegro.pl/item1045217161_deutz_agrofarm_100.html

-skrzynia 40/40 z 1 biegiem pod obciązeniem

-rewers elektrohydrauliczny

-przedni napęd,WOM blokada włączane elektorhydraulicznie

-klimatyzacja

-przeszklony dach

-przycisk sprzęgła w dzwigni zmiany biegów

Jestem własnei w trakcie poszukiwania ciagnika z ładowaczem dlatego zainteresowałem sie tym egzemplarzem. jego wyposażenie jak i stan są bardzo dobre jednak ta skrzynia mnie zniechęca.

 

PS. czy dzwignia zmiany biegów powinna tak luźno latac na boki?? czy przy ruszaniu ta dzwignią na boki nie powinny byc wyczuwalne jakies progi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

odnośnie redukcji zmiany biegów to nie wiem, natomiast dźwignia reduktora chodzi ciężko, tylko na zająca swobodnie "wchodzi" chodź czasem się zdarzy ze na żółwia czy też ślimaka fajne wskoczy....a i dźwignia zmiany biegów lata sobie swobodnie zarówno w prawo jak i w lewo--ale to chyba nie stanowi żadnego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jak się przestawia w agrofarm ecoline czy r3 target 85 w hydraulice 4 drożnej jak przestawić to odbsługi siłowników jednostronnego działania, czy te ciągniki fabrycznie są tak ustawione czy są ustawione do 2 stronnych siłowników jakąś jedną śróbkę się wkręca, czy całą śrubkę czy tylko ten kwadratowy łepek, czy jak to się przestawi to obie sekcje są już jednostronne?

czy np. popychając dzwignię na "-" jak będzie do jednostronnych siłowników to ma nie być syku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda ze w Agrofarmach walek 540E jest w standardzie?? bo mi diler mowil ze tak i wycenil mi agrofarma 410 z obciaznikami, szerokimi kapciami, rewersem elektrohydraulicznym i klima na 140 tys zl netto, cena chyba nie zla. ile trzeba doplacic za przeszklony dach??

cena za duża mi wycenił taki sam na 130 tyś zł netto

a 420 na 139 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Poci się komuś ten ciągnik na łączeniu skrzyni biegów z tylnym mostem? w tym wcięciu pod spodem na środku? dokręcenie śrób niewiele pomogło czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

900 mtg dokręciłem te śruby ale tam jest taka pi*da ze ze 6cm wchodzi patyczek to moż ejeszcze z tego otworu ścieka olej jak tam taki duży otwór tzn smużka się robi oleju pod spodem z tego otworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro11    0

A może lamborghini r4 vrt

Edytowano przez jaro11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wigorek87    0

Hej mam problem ze swoim r3 bo zaczyna mi cieknac przy skrzyni a dokladniej przy biegach czy kto mial juz cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Jest na gwarancji? W tych SDF to wada fabryczna, nowe uszczelniacze załatwią sprawe, i nie trzeba żadnego mechanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi doradzić jaki jeden wspólny olej wybrać do agrofarm85, roller70W i forterra9641, bo trochę to kłopotliwe jak w każdym jest co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocek    0

jak myślicie z doświadczenia co lepsze:

NH t5040 za 156tys brutto skrzynia 24/24, ehr, klima, szyberdach czyli prawie full czy:

agrofarm 410 wszystki z klima i szyberdachem:

a)za 166tys brutto z skrzynia 20/20 i rewersem mechanicznym

b)za 174tys brutto ta sama skrzynia i rewers hydrauliczny

c)za 177tys brutto skrzynia 40/40 i rewers hydrauliczzny

Wszystkie traktory z obciążnikami bez przedniego tuz i wom i bez tura

Są to ceny jaki powiedzieli mi dealerzy bez negocjacji. I jak myślicie ile z tych cen można zjechać tak do odbioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    442

Z dealerami to możesz utargować około 3 do 5% ceny. Najlepiej spuszczają z ceny z egzemplarzy które dość długo stoją na placu :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

na agrofrma dają upust 30% i 19% ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Pioter ma racjie na takim ciagniku jest taki upust

ja na prase dostalem upust 12% po 2 godzinach targowania sie, :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    442

promocja 30% taniej liczona z zawyżonego cennika :lol: Stała sztuczka dealerów Deutz'a :rolleyes: Sam z takiej korzystałem kupując agrofarma. Po zakończeniu "promocji" kosztował podobne pieniądze. :unsure: Znaczenie ma kurs euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj