fifek09

Co myślicie o AGROTRONIE M610

Polecane posty

fifek09    9

Dokonałem zamówienia na AGROTRONA M610 PL DCR co myślice o tym ciagniczku co warto miec a co nie ???

 

Wyposażenie:

- skrzynia narzędziowa

- podnośnik przedni z cylindrami podwójnego działania (udzwig 3200kg)+ 2 światła dodatkowe na słupku kabiny + wom przedni 1000 obr/min załączany elektrohydraulicznie przyciskiem

- klimatyzacja

- obciąznik przedni 1000kg do podnośnika przedniego

- fotel aerofit maximo na zawieszeniu pneumatycznym i automatycznej regulacji wagi +sterownik wielofunkcyjny na podłokietniku

- – szyberdach szklany o dużej widoczności z roleta przeciwsłoneczną

-siedzisko drugiego kierowcy zintegrowane z zabezpieczeniem

- oprzyrządowanie cyfrowe infocenter III

- radar

- skrzynia 6 przełożeń z powershift, 4 biegi załanczane elektrohydraulicznie pod obciążeniem przyciskiem i superreduktor: 40P+40T. wom tylny : 540-540E, 1000-1000E obr/min

- blokada mech. różnicowego przedniego wielotarczowa w kąpieli olejowe (100%)+system ASM: zarządzanie przedniego napędu i mech . różnicowych

 

 

Dane techniczne:

- silnik deutz commonrail euro III dcr, 12-zaworów,6-cylindrów, pojemność 6057 cm³

- moc 143 km

- Sprzęgło skrzyni tarczowe w kąpieli olejowej sterowane hydrostatycznie

- sprzęgło wom tarczowe w kąpieli olejowej

- hamulce tarczowe w kąpieli olejowej sterowanie elektrohydraulicznie

- ogumienie 4wd: 540/65R24 przód, 600/65R38 tył

- siłowniki wspomagające (100 mm): udzwig 9240 KG

- masa 5460 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No to jaka jest cena podstawowa tego ciągniczka ? ;>


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifek09    9

w tym wyposażeniu co ja wziołem DF kosztuje brutto 85.154 EURO

Edytowano przez fifek09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanus    0

ja sie przymierzam do tego ciągnika no i praktycznie w tym samym wypoażeniu(brak wom-u przedniego ) po tylko wstepnycgh negocjacjach cena tego ciagnika przy kursie euro 3.42 wynosi ok 195 tys zł netto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio110    3

No troche spora roznica w cenie od kolegi, czy Ty na pewno mowisz o M610 czy nie czasami o K610?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifek09    9

za 195tyś to ty masz chyba bez tuza i bez womu i bez podłokietnika a i przy kursie euro 3,42 , netto bedzie kosztował 241,794zł a co do ceny co podałem to w euro i to jeste brutto a nie netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanus    0

Z tego co rozmawialem z przedstawicielem to podłokietnik jest w standarcie. mam ofete na taki sam sprzt tylko bez przedniego wom-u ale z przednim tuz-em. trudno jak nie chcesz sie ze mna zgodzić Twoja sprawa , ja tylko napisałem za ile ja moge kupic ten ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifek09    9

oj tam nie mow ze ja nie chce sie z toba zgodzic tylko ta twoja cena mi troszke podpada hmm podaj mi adres od kogo masz ta oferte oki bede ci wdzieczny bo moze i ja taniej kupie DF :) hmm a co do podłokietnika to nie ma go w standardzie jest jeszcze wersja M 610 potem jest M610 DCR i M610 PL DCR zobacz w katalogu jak masz ;) ja mam katalog nowy i takie mam symbole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanus    0
oj tam nie mow ze ja nie chce sie z toba zgodzic tylko ta twoja cena mi troszke podpada hmm podaj mi adres od kogo masz ta oferte oki bede ci wdzieczny bo moze i ja taniej kupie DF :) hmm a co do podłokietnika to nie ma go w standardzie jest jeszcze wersja M 610 potem jest M610 DCR i M610 PL DCR zobacz w katalogu jak masz ;) ja mam katalog nowy i takie mam symbole :)

www.kunert.com.pl

to jet adres dealera. ja negocjowalem M 610 DCR(niestety nie mam tego nowego katalogu gdyz dealer mial jeszcze stare prospekty). powiem Tobie tak nasza poczatkowa cena za ten ciagnik wynosila 230 tys netto no i dał sie "zbić" do to tej ceny no i sadze ze to nie bylby koniec gdybym wiedzał na 100% ze chce kupic ten ciagnik bo zastanawiam sie jeszcze nad Valtra która o dziwo wyszałby praktycznie w tej samej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifek09    9

dzia za adres ;) hmm to ładnie ci z ceny poleciał hehe moze i mi tez da zbic cene hehe no widzisz 230tys bez womu a jak doliczysz 10tyś to wyjdzie ci 240tys tak jak u mnie ;p

a co do Valtry to tez chciałem ja kupic ciagniczek jest super podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Dilerzy SDF w przeciwieństwie np do Korbanka ostro rywalizują pomiędzy sobą, nie ma tam regionalizacji (co jest dobre dla klienta, gorzej dla dilera) stad takie duże upusty cenowe

taki mały OT, ta firma sprzedaje SDF, a na usługi na kombajny Claas... czyżby z kombajnami deutz było coś nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

maja kombajny Classa bo kiedys je serwisowali tylko ze z kombajami jest kłopot bo wymagaja serwisu 24h/ dobe wiec dali sobie z tym spokój nawet DF ci nie sprowadza bo nie chca pózniej miec kłopotu. sam kupiłem u nich K100 ale kupił bym teraz w szymanowie w TECHROLU maj lepsze ceny a maszyny przeznaczone na niemiecki rynek poprostu przywoza nowe i sprzedaja mje w polsce


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj