Skocz do zawartości
DawidMalw

Śrutownik i mieszalnik w jednym.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DawidMalw    1

Zamierzamy kupic mini agregat lecz nie wiemy czy to dobre rozwiązanie. Prosze o pomoc.

Czy posiada ktos taki:

http://www.polnet.poznan.pl/vortal/index.p...play&pid=48

lub podobny agregacik do mieszania pasz i śrutowania zbóż?

Chodzi mi dokladnie o cene tego zestawu,jak sie sprawuje i czy warto takie cos kupic.

Z góry dziekuję i pozdrawiam DawidMalw!

U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Ferdek07    63

Ile taki zestw kosztuje? a może lepiej coś z wężem ssącym żeby nie dzwigac?

DawidMalw    1

Waz ssacy bylby dokupiony. Mi chodzi tylko o cene i Wasze opinie na ten temat.

Wiadomość z agroFakt.pl

tyj123    0

ja mam coś podobnego kupiłóem 6 lat temu mieszalnik był tonwy z silnikiem 2 kw a śrutownik sąco-tłoczący 11kw i kosztował nas wtedy 16tyś a w zeszłym roku dokupilśmy drugi mieszalnik 1 tonowy silnik 1,5kw węze ssawa kosz zasypowy, waga i srutownik ssąco-tłoczący 12kw to kosztował 10,5 tyś a teraz taki 0,5 tony to 6 tyś znam nawet tego co to robi i jeździ po całej polsce z tym jak chcesz to napisz do mnie tu lub na gadu to ci podam jego nr tel ten facet mieszka w kujawsko-pom jak chcesz to ci moge dać fotki tego mojkego zestawiku

DawidMalw    1

Jesli bys mogl to daj jakies zdjecia i nr do tego goscia na PW lub tutaj.

tyj123    0

najlepiej napisz do mnie na gg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MateuszStaczyk
      Witam. Prowadzę gospodarstwo 12 hektarowe. Chciałbym się zorientować nad możliwością dorobienia z gospodarstwa ( sprzedaje zboże i rzepak). Mam dostęp do łąk, które mogę kosić. Zastanawiam się nad;
      - bydłem: opasać byczki do wagi ciężkiej, opasać jałówki lub opasać cielaki do 300kg
      -świnie: niby ASF ale może warto spróbować zainwestować w maty itp.  ( mieszkam na Dolnym Śląsku także daleko od ognisk)
      -owce; wejść w pakiet rolno-środowiskowy i hodować rasę mateczną
      -króliki- mała ferma i np; sprzedawać tuszki do restauracji 
      Dysponuje budynkiem, który był kiedyś chlewnią a obecnie stoi pusta. Co radzicie? Nie piszcie że idź do pracy bo już chodzę, a przydały by się pieniądze ( nie potrzebuje sum z czteroma zerami ) np na jakieś maszyny czy coś do domu.
    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??

Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez MariuszGrski
      Witam jestem zainteresowany hodowlą królików na większą skale tylko nie wiem gdzie bym mógł je sprzedać najlepiej żeby skup znajdował sie w woj.łódzkim, wielkopolskim albo kujawsko pomorskim.
    • Przez Ferdek07
      czy ma ktoś takie urządzenie czy jest dokładne i czy można zwykłym krawieckim centymetrem zmierzyć i obliczyć masę bydlęcia
    • Przez pampam
      Witam! czy ktos posada kozy w mieście? Widziałam w internecie takie mniejsze gatunki i to mnie zainteresowało. Czy ktoś wie jaki to gatunek? Czego takie zwierzęta potrzebują? Tak jak w temacie, mieszkam w mieście na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, boje sie trochę że mam na nie za mało miejsca i ogólnie że nie podołam, Doradźcie!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.