Skocz do zawartości
DawidMalw

Śrutownik i mieszalnik w jednym.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DawidMalw    1

Zamierzamy kupic mini agregat lecz nie wiemy czy to dobre rozwiązanie. Prosze o pomoc.

Czy posiada ktos taki:

http://www.polnet.poznan.pl/vortal/index.p...play&pid=48

lub podobny agregacik do mieszania pasz i śrutowania zbóż?

Chodzi mi dokladnie o cene tego zestawu,jak sie sprawuje i czy warto takie cos kupic.

Z góry dziekuję i pozdrawiam DawidMalw!

U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

tyj123    0

ja mam coś podobnego kupiłóem 6 lat temu mieszalnik był tonwy z silnikiem 2 kw a śrutownik sąco-tłoczący 11kw i kosztował nas wtedy 16tyś a w zeszłym roku dokupilśmy drugi mieszalnik 1 tonowy silnik 1,5kw węze ssawa kosz zasypowy, waga i srutownik ssąco-tłoczący 12kw to kosztował 10,5 tyś a teraz taki 0,5 tony to 6 tyś znam nawet tego co to robi i jeździ po całej polsce z tym jak chcesz to napisz do mnie tu lub na gadu to ci podam jego nr tel ten facet mieszka w kujawsko-pom jak chcesz to ci moge dać fotki tego mojkego zestawiku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez margolka_86
      Tak jak wyżej kupię kozę mleczną, lub dwie, chciałabym spróbować takiej hobbystycznej hodowli, ale gdzie kupic kozę? Jestem z okolicy hrubieszowa i nie chcialabym jechac sto kilometrów za kozą, nie zależy mi na rasie, aby dawala smaczne mleko i byla spokojna
    • Przez MariuszGrski
      Witam chciałbym rozpocząć hodowle królików brojlerowych mam 20ha miałem bydło miesne i mleczne planowałem zacząć hodować gęsi ale nie wyszło chciałbym wstawić 200-500 królików tylko w tym problem że nie moge znaleźć punktu skupu może zna kto gdzie by można te króliki upłynnić w woj.łódzkim.
    • Przez Kuba10302
      Witam! Czy w województwie mazowieckim znajdują się jakieś skupy królików lub nie wiecie kto mógłby kupować króliki.Hodowla duża nie jest.
    • Przez leprosy
      Witam. 
      Kupię króliki żywe albo świeżo ubite. Wielkość najlepiej około 2 - 4 kilo sztuka ale generalnie hurtem wezmę w rozmiarach od pół kilo do 5kg+. W sumie do 200 kg. 
      Jestem ze śląska, ale jeśli będzie dobra cena to króliki mogą być z innego województwa. Jeśli ktoś chce sprzedać proszę o kontakt, szczegóły dogramy telefonicznie. 
      Mój nr tel. 600 650 656 
      Pozdrawiam, Jacek. 
    • Przez Weronika20
      witam mam pytanie kupic owczarka niemieckiego czy lepiej wzias kundla jakiegoś. co proponujecie prosze o odp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.