carmine2812

Bizon wraca "czyżby"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
carmine2812    2

No teaz powrót Bizona jest juz nie mozliwy kryzys w Polsce , droga koncesja , i inne zeczy składają sie nna to ze Bizon juz nie powróci na Polski rynek ... <_< ale wszyscy beda pamietac o starych i poczciwych Bizonkach i Ursusach ... Pozdor


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No niejako te starsze bizonki i ursusy zostaną jeszcze w pamięci niektórych rolników i będą wspominane jako "legendarne". Ja akurat myślę że bizony jeszcze będą wychodzić, ale tylko z naklejką bizon produkowane w fabryce CNH. No i ciekawe co dalej będzie czy warfama kupi ursusa. Chociaż niezależnie co się stanie to te starsze modele już nie będą produkowane.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

No u mnie w okolicy to rolnicy kochają bizonki dbają o nie itp. bo mówią, że to super sprzęt a ostatnio nawet znajomy rolnik co wykonuje usługi to zakupił 4 bizona Rekord Z058 Pozdrawiam miłośników polskiego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Nawet jak by produkowali znowu to kto by je kupił? Chętni by się znaleźli ale za dużo by ich nie było. Takiemu bizonkowi to raczej trudno konkurować z NH, JD albo Claasem


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Czy ja wiem jakbym wypuscili nowe kombajny z dobra wydajnoscia z elektronika ograniaczajaca sie do klimy i prostych czujnikow i prostota i przystepna cena to wielu rolnikow nie uznajacych elektroniki by go zakupilo :P :P


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

bym bardzo sie cieszył jak by wruciły bizony tylko by musieli rzeczywiscie zrobic jakiz nowy model wiekszy zeby mogły by kupuwac bizony takze wieksze gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Nowy większy model - dać MarcinowiJvD Giganta, i nieograniczone środki, a potem jego dzieło wrzucić do produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jak to. Przecież New Holland produkuje kombajny z naklejka Bizon. A jeżeli chodzi ci o kombajny produkowane przez FMŻ to już niestety te czasy nie wrócą...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja wierzę w to że Bizony wrócą, jak by produkowali słynnego Bizona Super Z056 bez unowocześnień nawet i z daszkiem to by był bardziej kupowany niż New Hollandy oczywiście za zgodną cenę

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Powrót Bizona to abstrakcja - niektórzy chyba nie umieją pogodzić się z losem Naszego rodzimego produktu...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Ja wierzę w to że Bizony wrócą, jak by produkowali słynnego Bizona Super Z056 bez unowocześnień nawet i z daszkiem to by był bardziej kupowany niż New Hollandy oczywiście za zgodną cenę

 

Stary, ty to masz wyobraźnie :D

Nie wiem po co jeszcze ten temat jeszcze jest jak i tak wiadomo że bizona już nie będzie.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jak by wprowadzili stare poczciwe bizony do produkcji to miały by popyt gdyż w Polsce jest teren górzysty i wielkie kombajny co mają heder o długości powyżej 8m to im się hedery zwieszają, a taki bizon wszędzie wiedzie


Ursus bogiem, Orka nałogiem, Prasowanie zabawą, A ropa podstawą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jak wszędzie wjedzie w to co piszesz wątpię. A teraz nie produkują tylko kombajnów z hederem 8 m są także mniejsze dla mniejszych gospodarstw i posiadają funkcje które pozwalają lepiej pracować na zboczach.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A tak aproto to kiedy zakończyli produkcję oryginalnych Bizonów w Polsce?? czy 2002roku? bo takiego najmłodszego Rekorda Z058 znalazłem

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Kolego nie Record tylko Rekord i nie ZO58 tylko Z058 :D

Z tego co mi świta, ostatni Bizon wyszedł chyba w 04'


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Sorki, ech małe przejęzyczenia. To nie tak dawno jak w 04'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jak wszędzie wjedzie w to co piszesz wątpię. A teraz nie produkują tylko kombajnów z hederem 8 m są także mniejsze dla mniejszych gospodarstw i posiadają funkcje które pozwalają lepiej pracować na zboczach.

ale jak by produkowali bizony to polska by miała swój własny polski kombajn a nie te zagraniczne :)


Ursus bogiem, Orka nałogiem, Prasowanie zabawą, A ropa podstawą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

A widzisz coś złego w kombajnach z zagranicy?


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

Są z zagranicy... :)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

chodziło mi oto że kombajny zagraniczne są dobre ale nie są polskie.


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez StawiaR
      Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
    • Przez Lukecki
      Witam użytkowników, 
      Zakładam temat, gdyż chcę się trochę dowiedzieć o tym kombajnie, jednak w internecie nie mogę znaleźć jakichkolwiek rzetelnych informacji. Słyszałem o mankamencie w postaci zagrzewania się silnika w czasie pracy, chciałbym się dowiedzieć jak często to się zdarza.  Również chce zaczerpnąć nieco informacji o typowych usterkach. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj