Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
kwak

Tytan 7 vs Warfama N218/2 vs Tytan 8

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kwak    0

hejaka!

tak jak w temacie

tytan 7 vs Warfama N218/2 vs tytan 8

interesuje mnie pojemnośc tych rozrzutników, mają podobna ładowności 5, 6 i 6,5 t, ale co który pomieści ???

mam nieodparte wrażenie,że tytan 7 ma większą pojemnośc szkrzyni ładunkowej od Warfamy N218/2 , no i jak w tej sytuacji plasuje się tytan 8???

niestety to tylko nieobiektywne wrażenia

jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat, jakieś konkretne dane, to prosze o wypowiedzenie się, i wyprowadzenie mnie z ewentualnego błedu;)

Ferdek07    63

Po co 2 tematy zkładałeś? ostatnio to porównywałem, to faktycznie tytan 7 może i ma najwiekszą pojemność 5,4m3 a warfama n218 4,68m3 ale powierzchnia ładunkowa tzn powirzchnia podłogi w warfamie jest większa n 218 jest większa o 0,8m2 no i do warfamy można założyć nadstawki i będzie dużo większa pojemność, a do tytana 7 nie wiem ale chyba nie da się nadstawek zamówić bo burt już i tak ma 0,9m, warfama ma podłogę na 4ry łańcuchy więc mocniejsza konstrukcja i jest szerszy no i na 4rech kołach, ja bym wybrał warfama bo różnica w cenie jest niewielka, no ale tytan 8 może być lepszy ale i dużo droższy

kwak    0

sorki nie zauważyłem , że podobny temat już istnieje

a co do warfamy, 4,68m3 to jest pojemnośc w wersji z pojedynczymi czy podwójnymi burtami???

Już wszystko jest OK, tamten temat zamknąłem, ten zostawiłem...

Edytowano przez MarcinPykuS

Wiadomość z agroFakt.pl

ja polecam warfame 13 lat już robie ją i jest ok

Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Do Warfamowskiego rozrzutnika N 218 możesz zamówić opcjonalnie nadstawki 400 lub 1000 mm więc bym, polecał ten

Rozrzutniki Warfama ma w miarę dobre czego nie można powiedzieć o innych jej wyrobach, ale to dlatego, że podzespoły ma chińskie B)

Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

hubertuss    632

macie jakieś uwagi na temat eksploatacji rozrzutnika n 218 ja wybraem go ze wzgledu na 4 łańcuchy i 2 osie, mocna konstrukcja umożliwiwa zwiększenie pojemności skrzyni adunkowej np do przewozu zboża

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kaczmi
      Witam, Kupuję nowy rozrzutnik jakieś 16t około, do pola mam 3km ale i 25 km obornik bydlęcy, kurzy, torf itd.... Pytanie jaki wybrać zastanawiam się nad unia Apollo 16 lub Herculesem pronar jaki polecacie?? Czy może żaden z tych :(? Jakaś inna firma?
    • Przez casecspro
      Co mi powiecie o rozrzutniku cynkomet 8t? zamierzam taki kupic, macie moze jakies lepsze propozycje?
    • Przez adamek1942
      Witam Was mam pytanie jak to jest z tym ocynkiem w tym cynkomecie ? Jak to się sprawuje wszystko w ogóle ? Czy nie jest łatwo ścieralny ten ocynk ?? czytałem kilka tematów ale nie doczytałem się nic sensownego, mam dylemat czy z uni czy właśnie cynkometu rozrzutnik kupować ?? dodam ze w tych starszych cynkometach aparat nie był ocynkowany w tych nowych już jest. Niby ocynkowany a tańszy od np. metal fach a już na pewno uni grudziądz.
    • Przez FarmerX2
      Panowie, mam rozrzutnik Deguillaume 9t i on posiada mały komputerek, z czujnikiem zliczajacym obroty wału ciągnącego łańcuchy. Jakie zastosowanie ma ten cyfrowy licznik? Na jeden kurs licznik dodaje +5 na wyświetlaczu, ma 3 przyciski, TOTAL, plus, minus. Po naciśnięciu TOTAL, liczba na wyświetlaczu zmienia się na taką, która można plusem i minusem regulować. O co tu chodzi? 

• Przez Daaniel766
      Witam. Posiadam rosyjski rozrzutnik ptu 4 i mam problem z krzyzujacymi się listwami z jednej strony, po każdym rozrzutnik muszę je ustawiać i napinac od nowa. Kiedy włączę go na pusto i obserwuje co się dzieje to jeden łańcuch w pewnym momencie nie wskakuje na swoje miejsce na tylnej rolce przez co się przekreca i w pewnym momencie przeskakuje o jedno ogniwko do tyłu i tak co chwilę i finał jest taki że listwy się krzyżują. Miał ktoś może taki przypadek i jest mi w stanie powiedzieć co jest nie tak? Wiem że tam nie ma większej filozofii ale nie chce wywalac pieniędzy w błoto, więc co to może być? Wyciągnięty łańcuch i do wymiany, czy może wymienić tą tylnia rolkę? Myślałem że może łańcuch jest przekrecony czy coś takiego, więc wyjąłem cała stronę listw i założyłem od nowa ale wciąż jest to samo. Z góry dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.