tumek19

Praca w rolnictwie

Polecane posty

tumek19    5

Mam pytanie do was czy wiecie gdzie poszukują pracowników na stanowiska: traktorzysta, kombajnista???

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Korbanek chyba na staż kombajnisty szuka :)

Ale jakoś nie widzę teraz tego ogłoszenia na jego stronie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
Korbanek chyba na staż kombajnisty szuka :)

Ale jakoś nie widzę teraz tego ogłoszenia na jego stronie B)

 

 

Tak jaki napisał @kris14:

Rozpoczynają nabór osób na podstawie umowy zlecenia do wykonywania zbioru zbóż.

Wynagrodzenie w sezonie 2008 roku dla studentów wynosić będzie 30 zł brutto za każdą godzinę efektywnej pracy kombajnem przy bezpośredniej realizacji usług.

Usługi będą wykonywane nowoczesnymi kombajnami zbożowymi Claas Lexion.

 

Komfortowa kabina:

- automatyczna klimatyzacja „Klimatronik”,

- filtrowane powietrze do wentylacji,

- schładzany schowek na napoje.

 

Przed rozpoczęciem usług przeprowadzają szkolenie z obsługi kombajnów Claas.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Tylko ze nie mozesz przyjac sie za kombajniste lub traktorzyste z dobrymi checiami i pasja.. zeby praciowac tak trzeba miec juz papiery... Tzn korbanki z tego co tam czytalem do Kategorie T wymagaja.. mile widziale pewno uprawnienia na kombajn ...


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No to prawko T zrobić w technikum, potem 250zł upr. na kombajn i jazda. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

w zawodówce można też zdobyć prawko k.T i uprawnienia na kombajn.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Posiadam prawo jazdy kategori T. Planuje zrobic upr. na kombajn. A przyjmą mnie bez doświadczenia i uprawnienia??

Mógłby ktoś przesłac mi linka do tej oferty korbanków. Najlepiej podac w tym temacie.

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Tutaj jest dokladny opis:

 

http://www.korbanek.pl/spolka/pl/kariera/r..._podstawie.html

 

kurcze moze to byc ciekawa sprawa, mam prawko B i T, kilka dni temu wlasnie ukonczylem kurs na obsluge kombajnow, ojciec narazie niechce zebym sam jezdzil, woli najac doswiadczonego kombajniste. Jakby sie udalo to jest okazja zarobic, zdobyc troche doswiadczenia i zarazem pojezdzic fajnym sprzetem:P Tylko u mnie bylby problem z mieszkaniem bo jestem z łodzkiego, nie wiecie czy jest mozliwosc zakwaterowania?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Nie jesteś sam. Ja miałbym do dojazdu w jedna strone ok 50 km. Bęę pisał do korbanków w tej sprawie... Jak sie coś dowiem to napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

50 kilosow da sie przezyc, jak dobra droga to 40 minut i na miejscu........ja mam lekko ponad 300 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

A ty jak robiłeś kurs, to miałeś go prowadzonego indywidualnie czy grupowo? I jak wygladał egzamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Kurs robiony byl w grupie 13 osob, do egzaminu przystapilo 16 osob (nie wiem jak to sie stalo B)) Egzamin to byla jedna wielka sciema, w moim przypadku wczesniej dostalismy testy z poprawnymi odpowiedziami (30 pytan) i potem trzeba bylo go napisac, zmienione byly 2 pytania tylko, wszyscy jechali z gotowcow az milo:P 27 poprawnych odp dawalo wynik pozytywny. Po tej czesci przeszlismy do kombajnu i kazdy losowal dwa pytania i musial je omowic. Moje pytania np to:

 

1. Omow przebieg masy przez kombajn.

2. Omow napedy po lewej stronie kombajnu.

 

Zdali oczywiscie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Planowo wszystkiego 30 godzin, teori 25 i jazdy 5, ja sie na jazde nie pisalem a z teoria sie sprezyl i szybciej troche chyba zrobil, kurs zaczal sie 5 marca, 4 wyklady, ostatni wyklad 25 marca, egzamin 22 kwietnia.........

 

Troche nam sie OT zrobil B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Wybaczcie, że troche nie na temat, ale mam pytanie, czy prawko na ciągnik można zrobić tylko w szkole rolniczej ? Jeśli tak to czy ja mogę w ogóle te prawko zdać jeżeli jestem w liceum ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49

Prawko możesz zrobic w zakładzie nauki jazdy


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemcioo    0

Ja też poszukuje pracy jako kombajnista, traktorzysta, pracownik fizyczny w gospodarstw jak cos to pisac na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Czy ktomuś z was udało się zdobyć pracę na wakacje jako kombajnista u Korbanka? Jeśli tak, to piszcie na PW co i jak, jak to wyglądało, konkrety nt tej pracy. Z góry dzięki.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj