Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
mati136

Mam problem z kołem od JD 6400 ciągle leci olej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
mati136    0

hej ;) mam problem z prawym kołem od jd 6400 były do tego koła założone orginalne uszczelniacze i tak leci olej ale tylko jak się stoi co zrobić? prosze was o pomoc :)

JD1052    87

A JD 6400 to mi sie wydaje, że ciągnik to czemu jest w dziale kombajny ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zasada
      cześć,jestem przed zakupem kombajnu chcialbym sie dowiedziec od właścicieli kombajn bedzie nowy
    • Przez Luki1988
      Potrzebuje pomocy od posiadaczy tego modelu kombajnu. Czy może ktoś cyknsc zdjęcie mechanizmu otwierania rury? Chodzi mi o ten siłownik elektryczny. Jak jest zamontowany. Bardzo proszę o pomoc.
      Jeśli ktoś ma hydrauliczne to też poproszę o fote.
    • Przez atomik
      Piszcie swoje uwagi na temat tego kombajny,moga tez byc o całej serii 1000. ja zakupiłem 1055 z niemiec stan licznika 2700 mth wizualnie ładny, silnik oryginalny john deerowski. macie moze katalogi obsługi lub czesci do tej serii?? na co nalzey szczególnie zwracac uwagę. pozdrawiam
    • Przez daanny
      Witam mam problem z paseami jezdnymi w moim jd, na cofnietym przyspieszaczu są lużne a gdy wysunę przyspieszacz by szybciej jechać pasy niesamowicie się naciagają i robia się sztywne jak struna przez co bardzo szybko się wyciaga sie ten gruby dolny z ząbkami i przekładnia szybko się nagrzewa kombajn drży, gdy przyspieszacz cofne do tyłu by zmniejszyć predkośc pas dolny robi sie bardzo lużny zdecydowanie za lużny, a gdy gą naciagnę napinaczem to znów gdy przyspieszę to napina się niesamowicie,wariator wyglada że jest sprawny w dolnym kole tym na sprzegle tez wyglada że ładnie chodzi, jestem ciekaw jak to jest u was czy przy każdym położeniu przyspieszacza pasy są jednakowo napiete, na moje oko to w kazdej pozycji napiecie powinno byc jednakowe,co może byc przyczyną tego że tak sie dzieje? wszystkie propozycje mile widziane, dodam że wszystkie trzy pasy nowe i oryginalne.a wiadomoże gdy pasy są za lużne to kombajn mi zwalnia a gdy za sztywne to sie grzeja i wyciagają. prosze o pomoc :unsure:
    • Przez przemo932
      Witam, proszę o opinię tych kombajnów. Jestem na zakupie kombajnu i na pewno będzie to kombajn z rodziny JD - mam szybki, bliski i bardzo tani serwis. Chciałbym żeby się wypowiedzieli właściciele a nie dzieci, które widziały kombajn zza płotu. proszę o wszystkie zalety oraz wady.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.