Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
mati136

Mam problem z kołem od JD 6400 ciągle leci olej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
mati136    0

hej ;) mam problem z prawym kołem od jd 6400 były do tego koła założone orginalne uszczelniacze i tak leci olej ale tylko jak się stoi co zrobić? prosze was o pomoc :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez slaw1246
      Witam.

Jestem posiadaczem tego kombajnu i mam z nim problem. Cały czas po przekręceniu stacyjki lub odpaleniu silnika piszczy jakiś czujnik. Wie ktoś jak ten błąd wyeliminować ?

• Przez d4rek
      Jak w temacie rozważam któryś z tych modeli różnica w cenie około 25k (55k i 80k).  Nie interesują mnie inne marki po prostu co przemawia  na korzyść każdego modelu pracowałby na 20-30h swoich i reszta usługi.

Ps. może ktoś ma na sprzedaż nie dobitego ?
    • Przez mlody1989
      Witam

Panowie mam problem z John deere 1177 z 1992 mianowicie
      -nie pokazuje żadnych obrotów na multi zegarze przy włączonej młocarni, nie świeci się dioda przy joystku
      -nie można ustawić wiatru z kabiny ,ale jak się poda prąd z akumulatora bezpośrednio do silnika od przesuwu to chodzi normalnie
      -to samo z sieczkarnią jak się poda prąd na elektromagnes przy kole prosto z aku to normalnie rozłącza i załącza
      -brak wyświetleń na panelu w słupku nawet o stanie napełnienia zbiornika ziarna nie mówiąc o zapchaniu wytrząsaczy czy podajnikach

proszę o pomoc i z góry dziękuje

dodam że po sezonie była wymieniona stacyjka o tej samej ilości pinów , nie wiem czy to ma jakiś wpływ
    • Przez roberto2005
      Witam, chce wymienić cepy w JD 945 . Zakupiłem już cepy (zamienniki). Mam takie pytanie -czy cepy montuje się tak jak np. w bizonie- powinny mieć jedna wagę ( waga poszczególnych cepów waha się +- 200g)
    • Przez Seba505
      Witam niedawno kupiłem kombajn John deere 945  chciał bym wiedzieć ::   ile wchodzi oleju do: skrzyni biegów ,układu hydraulicznego i silnika [jakie polecacie oleje] . Jaką ma wydajność,jakie ma spalanie,ile mieści się ziarna do zbiornika.