Mateusz16

Problem z programem Windows Movie Maker

Polecane posty

gosc1    2

Może to będzie banalne pytanie dla was, ale jak to zrobić.. otóż mam plik mp3 który trwa 21 min, i trzeba mi z niego tylko fragment od 14 min do 17. Jak wyciąć resztę i by ten fragment leciał od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekursus    30

witam wszystkich

pisze ten temat bo mam problem z programem windows movie maker

gdy zapisuje film

to na początku podaje miejsce gdzie chce zapisać film i nazwe filmu

wciskam dalej, pojawia się następna strona i nic już nie można zrobić bo przyciski wstecz ,dalej oraz anuluj zacinają się można tylko wcisnąć krzyżyk żeby wyłączyć kreator zapisywania

nie wiem co dalej robić

mam nadzieje że coś tu razem uradzimy ;)

z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin902    7

witam, napisałem ten temat ponieważ nie znalazłem nigdzie o takim problemie który wystąpił u mnie , a wiec tak mam problem z wmm polega on na tym że gdy chce zainportowoć filmik (avi) to pisze że niema jakiegoś kodera-dekodera i nie wiem co to jest. Muzyka i zdjęcia zainportuję normalnie a filmików nie mogę , proszę o pomoc :P


moje filmy na youtube http://pl.youtube.com/user/marcinorolnik zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek244512    2

POMOC

witam...

mam problem z programem ulead videostudio 11.

( i nie wiem co jest)

*- wchodzę w program wszystko jest dobrze

*- film mogę robić ale tylko z zdjęć

*- muzykę wybieram jest ok,

*-a jak wybieram film to mi wyskakuje takim napisem jak;

(tam gdzie mam zapisane)

- [d;\hip-hop\do filmu\fvilm\DSCI0019.AVI] nie jest dostępny

-klikam OK

-wyskakuje po raz kolejny: (tych plików nie można dodać do projektu pliki mają nieznany format,komputer ma za mało pamięci albo pliki są zabezpieczone przed kopiowaniem)

-no i chcę otworzyć mogę ale nie widzę tylko słychać głos....

klikam aby otworzyć plik i na górze mi wyskakuje

- wideo nie jest dostępne,nie można odnaleźć dekompresora,,vides;xvid''.

 

 

 

i nie wiem co może być....

POSZUKUJĘ POMOCY

POMOCY,POMOCY,POMOCY

Edytowano przez radek244512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

Windows Move Maker to przeżytek. Zdecydowanie lepszy pod względem jakości, funkcjonalności jest Pinnacle 17. Jest też moim zdaniem łatwiejszy do użytkowania niż Windows MOve Maker. Poza tym tutaj za kilkadziesiąt zł http://strefakursow.pl/kursy/edycja_wideo.html można kupić kursy video z tego zakresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj