Zbigi82

Ochrona drzewek owocowych przed zwierzętami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zbigi82    1

Idzie zima więc najwyższa pora pomyśleć o zabezpieczeniu zwłaszcza młodych drzewek przed zwierzętami zające sarny, które potrafią wyrządzić mnóstwo szkód poprzez obgryzanie na drzewkach kory.

Na rynku jest od niedawna pewne urządzenie do malowania drzewek czy ktoś z czegoś takiego korzystał?

Druga sprawa jak malujecie drzewka tak aby to sprawnie szło oraz nie było męczące, na innym forum widziałem opis różnych technik oraz wspomnianego patentu z wałkami warto poczytać i podzielić się opiniami jak to widzicie i co u siebie stosujecie.

Tutaj link do materiału na innej stronie - malowanie drzewek

kmx125    0

Najlepsza ochrona to płot z siatki leśnej,bo malowanie może i uchroni cię przed zającami Ale przed sarnami już nie.

Gość   
Gość

Najlepsza ochrona to płot z siatki leśnej

Zgadza się, a w środku pies.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kac0er
      Witam, mam taki problem ze tuje teraz gdy jest mróz zaczynają tak jakby wiednąć. Tuje są w doniczkach p9 i stoją pod tunelem osłoniętym tylko siatką cieniująca. Czy mogę jeszcze z nimi zrobić aby dały radę przetrwać zimę. Dodam że zajmowałem sie jedynie borówka i pierwszy rok mam do czynienia z tujami. 
    • Przez andrzejb88
      Witam. W maju posadziłem w doniczkach 200szt szmaragda. Pytanie o to jak je przezimować tak by było dobrze? Jeżeli ktoś wie jak to przebiega w szkółkach hodowlanych to niech się podzieli wiedzą. 
    • Przez aezakmi666
      Witam jak w tym roku zamawiacie bratki ? Zwiekszacie zmniejszacie? Jak odbiła się sytuacja z koroną na sprzedaż ? Ja co roku zwiększam po trochu . W tym roku poszło 20tyś z czego 15 poszło do hurtu a reszta z domu . 
    • Przez 5544332211
      Cześć wszystkim ! Otóż posiadam taki problem , chciałbym wyciąć drzewa na nieużytku dokładnie 20 szt które przekraczają obwód 50 cm , w urzędzie powiedzieli że wycinka możliwa tylko od 15 października do 15 marca . Problem w tym taki , że to teren torfowy , o tej porze nie ma mowy nawet tam wjechać . Czy wie ktoś jak rozwiązać taki problem ?  Bo chciałbym to teraz wyciąć i zrekultywować a póki co to zapowiada się że za rok będzie to możliwe . 
    • Gość wolf19
      Przez Gość wolf19
      Jak zaszkodzić brzozie(drzewo), żeby uschła?

Opis sytuacji:
      Otóż na cmentarzu koło grobu rośnie dosyś duża brzoza (~50cm średnicy) i gołebie, które siedzą na niej w nocy paskudzą ( wiadomo o co chodzi?) pomnik...

No wyciąć zdrowego drzewa zarządowi cmentarza nie wypada... także musi uschnąć..
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj