Skocz do zawartości
DawidMalw

Jakie macie pługi w C-385 do 1934?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pługi
MWCHUDY    0

Jak mieliśmy 1224 to chodził z Atlasen 5*45, ale już ursusa nie ma a Atlas na głębosza przerobiony został

Wiadomość z agroFakt.pl

pepcio15    0

ja mam pługi 4x40 i Bedę ciągał ZETOREM 7711 .Ale na żniwa mamy kupić coś większego 7745 lub 7245 ..j

Mateusz2    9

ja do c-385 mam unia grudziądz 3*35 chcialiśmy kupić 4 skibowy ale z tym ma ciężko to co dopiero z 4 :)

Zvrek    1

1212 pług 5skibowy biegus i 4UG, 1224 biegus 5skibowy i Fortshnit B-201

krolikNH    56

Ja jak miałem Ursusa U-912 to miałem przy nim przez jakies 20 lat "Kobuza" UG 4 skibowego, a ostatnie dwa lata użytkowania miałem przy nim UNIA TUR 35 4+1 (do podorywki na 5 skib, a na głęboko 4 skiby) :)

przemo161    0

Ja moim 904 ciągam Vogell&Nott 4*32 zagonowy oczywiście można ustawić 4 różne szerokości. Ciągnik 1 szosową śmiga aż miło dymku nie puści a na polu jak na stole. :D

Libero    16

Ja do 1734 ze wzmocnionym podnośnikiem i szybką skrzynią mam Unie Grudziąc - pług Ibis (5 obracalna)

Mówili mi, że siedemnastka nie da rady ale spokojnie śmiga

siemianow    13

U902 nie ma jeszcze pługu bo niedawno kupiony. Jak się brat dorobi to dopiszę.

c385 kuzyna jeżdzi z 4*30 uni opony16,9 z czterema skibami ponoć strasznie jęczał

914 innego kuzyna 4*40- pług własnej roboty z odkładnicami fortschritt- taki sam pług ciąga też 1201 znajomego

galinek3140    102

Ja swoim john deere 3140 ciągam pług UNIA TUR 4x50 na ziemi 3-4 klasa i jade 1 -2 na zającu i obroty 1700 obrotów spalanie 15 - 16 l/h

Dawid18    1

Ja 385 ciągam 3*35 na glebie 3-4kl idzie w przyszłości będzie czwurka. U kuzyna swoją 385 ciągłem 4*50 na glebie 2-3kl nie powiem że nie szedł bo 4 polową i obroty 2tyś i ogień i szedł ale spalanie było kosmiczne.

Grabcio    23

Ja moim C-385A Turbo ciągam 5*35 na borowinach i glinach. Ciągnik radzi sobie bez problemu, 4 terenowe 2 tys. obrotów i rura. Spalanie 12-15 l/ha.

IMM    0

U-1234 obrotówka 4 Kverneland LD100- żuławy.

zenas    6

:unsure: koledzy kolega daje 85-tką radę 4x40 ma ciężko to trzeba przyznać ale ten ciągniczek ma duszę . :D

Grabcio    23

Jak jeździliśmy po sieczkarnię do Bizona to koleś ten co sprzedawał mówił, że mają takie ziemie, że jego C-385 ma czasami ciężko z pługiem 3*35 ale z tej ziemi 5-6 ton pszenicy to standard :lol:

zenon385    14

My 385 ciągneliśmy 4 zagonowy tzw. detowski ale teraz 3 krone obrotowy radzi sobie dobrze na 4 polowej ale gline orałem 1 szosową albo 3 polową bo normalnie to szkoda traktora w takiej ziemi zresztą nie dawał rady.

hadler    0

Ja swoim c-385 to 4 zagonowa(kiedyś było 5, ale odkręciliśmy jedna skibę <_< )

Na glinie 2 terenowa i gaz cały czas w podłodze, a na piasku 3 terenowa lub 1 szosowa i gaz cały czas w podłodze :D

bodzio0202    0

C-385 plug obrotowy eberhardt 3*30 plus przedpluzki na lekkiej ziemi 4 polowa smiga a na ciezkich 1 szosowa, a U-1224 plug obrotowy agro-masz 4*40 to tak samo na lekkiej 4 polowa a na ciezkich to i 1 szosowa ma co robic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się