Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody43    202

zmierz temperature ciala (w dupe termometr pod katem zeby dotykalo blony) powinno byc miedzy 38 a 39.5. jak temperatura wporzadku to go zostaw samo zniknie i mozesz spokojnie swietowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

Nie wiem jak u was ale u mnie wet jest dostepny 365 dni w roku 24 godz na dobe


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

zależy od weta jak jest taki co chce pomóc to jest dostępny cały czas a jak ma w d*pie to Cię odeśle z kwitkiem.

 

przy takich miesięcznych szybka pomoc jest niezbędna gdyby były starsze to same by wyszły z tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo0209    3

Mam 2 cielaki 8 tygodniowe i co jakiś czas kaszlaja  temp. maja 38.8 stopni był tydzień temu weterynarz dal antybiotyk ale dalej kaszlaja co to może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

Miałem również takie cielaki, że mimo braku temperatury miały kaszel, ale z wiekiem to powoli samo ustąpiło.

 

 

mogły w młodości przejść zapalenie płuc i kaszel został 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogły w młodości przejść zapalenie płuc i kaszel został

 

Tak miały zapalenie płuc, dokładnie tak jak mówisz.

Czasami tak się dzieje bo muszą oczyścić płuca do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Panowie polecicie jakiś skuteczny specyfik na grzybicę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

trichoben av dajesz domięśniowo w okolicę pośladków(pierwszy raz najlepiej w lewą partie ciała,druga dawka po upływie około 10 dni po przeciwnej stronie czyli w prawą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

gdzieś czytałem o preparacie którym się "opryskuje"zwierzę tylko nazwa mi z głowy wypadła i takie coś byłoby dla mnie dobrym rozwiązaniem bo ta partia co ma grzybicę jest na luzie i połapać takie dzikusy trochę ciężko......

jak nie znajdę nazwy tamtego specyfiku pójdzie zastrzyk jakoś trzeba będzie sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

gdzieś czytałem o preparacie którym się "opryskuje"zwierzę tylko nazwa mi z głowy wypadła i takie coś byłoby dla mnie dobrym rozwiązaniem bo ta partia co ma grzybicę jest na luzie i połapać takie dzikusy trochę ciężko......

jak nie znajdę nazwy tamtego specyfiku pójdzie zastrzyk jakoś trzeba będzie sobie poradzić

 

 

radzę dać zastrzyki od razu i masz spokój na rok czasu a po psikaniu to w jednym miejscu zejdzie a za dwa tyg w drugim wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

do tego przy ,,psikaniu,, musisz wziąć pod uwagę że grzyb może a raczej na pewno wyjdzie przy oczach i weź tu ,,psikaj,, szczepionka to szczepionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez padalec
      Urodził się cielak bez woli do życia, zero odruchu ssania, troszke próbował wstawać i przy pomocy chwilę stał na własnych nogach. Przez dwa dni po troszku wlewaliśmy mu siarę do pyszczka ale jemu to się nawet połykać nie chciało. Lek.wet podał tylko antybiotyk na płuca( bo stwierdził,że to płuca), cielak wykitował (żył dwie i pół doby). Po rozcięciu okazało się ,że miał zapalenie otrzewnej, jelita żółte. Cielak urodzil się o czasie, z zewnątrz nie miał żadnych anomalii, poród trochę cieżki, szedł tyłem ale nie było najgorzej. Spotkał się ktoś z takim dziadostwem?
    • Przez Razzor
      witam serdecznie mam problem jałówka około 1 miesiąca po wstaniu drżą tylne kończyny i nie może długo stać. Ma apetyt nie wygląda że nie ma niczego złamanego, Co jej może być weterynarz będzie po południu dopiero.
    • Przez Endriu91
      Witam 
      Mam problem z byczkiem, ma około 200 kg od jakiegoś czasu nie moze przetrawić siana ani sianokiszonki.
      Kukurydze i śrutę je bez problemow, ale gdy dostaje siana albo sianokiszonkę podchodzi je, ale zaraz wypluwa tylko zwinięte kulki 
      Co to moze byc?? 
    • Przez Kkarolek94
      witam sprzedam 2 byczki miesne i 2 jałówki miesne cielaki w wieku około 3 tygodni cena za jałówki 550-600 za byczki 900-1000 telefon 693-613-463
    • Przez kris148a
      Witam, kupiłem ponad miesiąc temu partie 10 cielaków, z jednym nie mogę dać rady (weterynarz też) miał biegunkę, temperature, dostawał różne specyfiki na biegunkę, antybiotyki itp, raz pił a raz nie mleko i tak miesiąc się męczymy. Było już troche lepiej i znow dziś wstać nie chce, jak mu podałem mleko pod pysk to wypił, temperatura 38.8, kał w miarę, merda ogonem ale nie wstał. Ja już nie mam pomysłu, weterynarz ostatnio jak był to mówił żeby narazie mu nic nie dawać bo dość już dostał. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj