Zaloguj się, aby obserwować  
ursus3514

kwoka

Polecane posty

ursus3514    0

witam. mam pytanie. kura zaczęła wysiadywać jajka ale siedzi tam gdzie wszystkie kury jajka znoszą.chcę ją przenieść do jakiejś zagrody ale nie wiem czy jak ją przeniosę to nie porzuci gniazda?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Trochę dziwne pytanie. :) Nie masz jakiejś "starszyzny" w domu babcie albo dziadka. :)

Na pewno nie porzuci jak "kwacze" ja mam już 3 i niedługo tez nasadzę. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

no lepiej ją przenieś do jakiejś osobnej klatki bo inne kury mogą jej jajka potłuc albo pójdzie siedzieć gdzie indziej i jajka wyziębi


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

u mnie teraz kura wysiaduje jajka ale najlepsze w tym że to kura sąsiada i wyrzucamy ją za płot a ona nadal przychodzi

i na noc zostaje u nas chyba szykuje się rosół.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

naj lepiej weź jakąś skkrzynke włóż siana zrób gniazdo połóż jajka i posadź kurę


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Możesz dołożyć jajek innych kur ale mam pytanie natury technicznej czy aby napewno jajka miały ojca bo do tego potrzebny kogut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5
u mnie teraz kura wysiaduje jajka ale najlepsze w tym że to kura sąsiada i wyrzucamy ją za płot a ona nadal przychodzi

i na noc zostaje u nas chyba szykuje się rosół.

hehe dobry motyw <_< niech ją sąsiad do budy uwiąże <_<


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

u mnie kura wysiaduje jaja i jutro bedą już pierwsze kurczaczki <_< ciekawe czy wylęgnie sie wszystkie dziewięć <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wkładasz jajka do ciepłej wody (żeby ich nie przeziębić) te co pływają są dobre. Te na nic toną. Tylko powiedz ile czasu kwoka siedzi na nich??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gdzieś ponad tydzień będzie a i te, które wypłyną są dobre ? Bo podobno środku jest trochę powietrza czy coś. A i słyszałem jeszcze że to dopiero po iluś dniach siedzenia można wykryć ale po ilu ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź pozdr wlascicielziemski1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo3334    3

Nic się nie stanie jak ja przeniesiesz ja zawsze przenoszę tylko jak już siedzi tydzień i kury jej donosiły to nic z tego nie będzie bo ci się będą kluły każdy w inny dzień najlepiej te wyzuć i daj jej nowe ale musisz mieć koguta bo bez niego nie będzie nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

To BYŁO pytanie z zeszłego roku... :P zapewne już nieaktualne nie chciałem zakładać nowego tematu to tu się dołączyłem z innym pytaniem (patrz na datę) :)

 

 

Czemu piszesz sz zamiast rz lub ż???

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja tez nie skończyłem polonistyki, w dodatku jestem dyslektykiem. Posta edytuje bo to mój obowiązek jako moderatora. Zainstaluj sobie FF tam jest słownik. Dużo pomaga. Jeśli pisonie się nie poprawi dostaniesz kolejne ostrzeżenie.

 

Koniec OT

 

Co do pytania to nei znam odp. Ale po 2 tygodniach podejrzewam ze już mona to sprawdzić.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie ''tam'' jest ten słownik?

 

ps; ale tak ogólnie to pszeciesz nie robię zbyt wielu błędów tam chyba z 2 można na post zrobić?

 

Powinno być przecież 2 błędy w jednym wyrazie.

W FF jak piszesz to ci podkreśla tak jak w Word.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      witam mam pytanie do hodowców gęsi warto zaczynać hodowle? mam budynek 30x15 oraz 20 ha pola da rade z tego zarobić? 
    • Przez Kama30
      Witam zajmuje się ktoś tutaj hodowlą perliczek brojlerów? Interesuje mnie hodowla na większą skale, minimum 500 sztuk, chciała bym wymienić kilka informacji.
    • Przez Dominik1232
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze preparaty do odrobaczania kur niosek i czy obowiązuje podczas stosowania karencja na jajka?
       
    • Przez bulin
      Googluje ,ale nic nie moge znalezc. Jedna z kurek , ktore trzymamy na podworku , dostala bardzo dzwinego schorzenia . Objawia sie ono tym jakby szyja stala sie gietka , ze nie moze utrzymac glowy w jednej pozycji . Glowa tej kury caly czas jest wykrecona o ponad 90 stopni , przez co ma bardzo utrudnione zywienie . Jezeli ktos sie spotkal z czyms takim to prosze sie podzielic informacjami .
      Pare lat temu , inna kura chorowala na to samo schorzenie przez co w przeciagu paru miesiecy padla .
      Wielkie dzieki z gory . Kurek mamy 5 sztuk na podworku , wykluczone przejechanie samochodem , atak psa/kota , mozliwe atak szczura , ale czy cos takiego by spowodowalo to ?
       
      Pierwszy post na forum więc witam wszystkich
    • Przez I1234s
      Najlepsza rasa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj