Artur92

Sprzedam Renault 113.14 TX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Artur92    0

Ciągnik w bardzo dobrym stanie, bardzo mocny i wytrzymały. Wszystko działa: obrotomierz, światła, hamulce, wycieraczki. Silnik MWM sześć cylindrów , wszystko mechaniczne. Rewers mechaniczny, podnośnik mechaniczny. Dwie prędkości wałka (540/1000) załączany mechanicznie. Przedni napęd mechaniczny. Sześć wyjść hydraulicznych, haki. Dwa zaczepy.

post-202907-0-99864400-1476976404_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur92    0

cena,poproszę wiecej  zdjęć 

cena 34.500tys zł do neg..

podaj cenę lub link do ogłoszenia jakiś opis więcej zdjęć.

34.500 zł do neg. a zdjęcie juz wstawiłem 

post-202907-0-98560200-1477029071_thumb.jpg

post-202907-0-40871600-1477029091_thumb.jpg

post-202907-0-97883600-1477029114_thumb.jpg

post-202907-0-63405800-1477029135_thumb.jpg

post-202907-0-81606200-1477029156_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Na pewno więcej wartna niż case, kuboty , farmtrace i inne wynalazki.Jak ładny sprzet to za darmo nikt nie odda.

Artur92 wykerszeruj go dobrze , ładne fotki i na OLX i pójdzie , bo Renaulty sa poszukiwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur92    0

28tys to max co ta Renia jest warta

32 tys to bym oddał ale nie za 28 tys bo 6 lat temu kupiłem go za 45 tys zł . taka renia to rzadko jest. chodzi bez zarzutu nie narzekam ani razu nie naprawiałem . wiadomo oleje i filry trzeba zmenic a wieciej nic  jestem z niego bardzo zadowolony tylko juz jest dla mnie za mały . 

Edytowano przez Artur92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Słabo się cenisz, za ten egzemplarz możesz śmiało wołać więcej.

Jest tani i skuteczny sposób wyższą cenę: umyj go, wymień kilka rzeczy, tj. uszczelnienie tłumika, naklejki w kabinie, nowe filtry paliwa i zatycznki na szybkozłącza oraz osłonę silnika i parę innych drobiazgów. Odnów kolory, odmaluj felgi, maskę i korpus. Licznik cofasz i ustawiasz na 8 200 mth.Teraz możesz wołać za niego 45 000 zł. :)

Jeśli chcesz podwojenia zysków kup nowe opony indyjskie na grosze (to nic, że nie wytrzymają tyle co obecne, ale oślepiają oczy i mózg), środek odświeżasz (zamawiasz nowe pokrycie siedzenia, nakładki na pedały, drążki + dobry plak), zaś licznik ustawiasz na 6 400 mth i wołasz 58 000 - 64 000 zł. Możesz dodać, że pracował na 8 ha jako pomocnik. :D


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tylko  co innego  cenic  , a co innego  sprzedać .

O kant d*py te rady potłuc , to jest 30  letni  traktor i cena jest  rozsądna , ale  niska nie jest


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Rady są pierwszorzędne i co najważniejsze działają. Działają tak bardzo, że później niektórzy nie wytrzymują psychicznie.

 

Można dodać (jeśli wiemy z kim mamy do czynienia), że większość godzin dziadek wyjeździł do kościoła.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Ciągnik jest w super stanie i warty jest każdych pieniędzy.

 

Nie pisałem o Tobie, ale jeśli sam zaliczasz się do nich to coś znaczy.

Nie dziw się, że nie będę dalej dyskutował z Tobą a odpowiedź dlaczego, znajdziesz w moim motto: "Nie dyskutuj z ...


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur92    0

Słabo się cenisz, za ten egzemplarz możesz śmiało wołać więcej.

Jest tani i skuteczny sposób wyższą cenę: umyj go, wymień kilka rzeczy, tj. uszczelnienie tłumika, naklejki w kabinie, nowe filtry paliwa i zatycznki na szybkozłącza oraz osłonę silnika i parę innych drobiazgów. Odnów kolory, odmaluj felgi, maskę i korpus. Licznik cofasz i ustawiasz na 8 200 mth.Teraz możesz wołać za niego 45 000 zł. :)

Jeśli chcesz podwojenia zysków kup nowe opony indyjskie na grosze (to nic, że nie wytrzymają tyle co obecne, ale oślepiają oczy i mózg), środek odświeżasz (zamawiasz nowe pokrycie siedzenia, nakładki na pedały, drążki + dobry plak), zaś licznik ustawiasz na 6 400 mth i wołasz 58 000 - 64 000 zł. Możesz dodać, że pracował na 8 ha jako pomocnik. :D

Wiesz co zrobić to tak mozna ale to już by było oszustwem a ja tak nie umiem.Tak mnie rodzice uczyli, zeby byc uczciwym i nie umiem jakoś oszukiwać kupca sory, ale to nie dla mnie wole nie miec wrogów . :) Dzięki za rade, ale tak jak jest to tez uda się sprzedać bo jest oryginalny taki jakiego go kupowałem nic nie zmeniałem, jedynie błotniki sam robiłem bo nie było a reszta jaka jest taka była .  

Edytowano przez Artur92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Ciągnik jest w super stanie i warty jest każdych pieniędzy.

 

Nie pisałem o Tobie, ale jeśli sam zaliczasz się do nich to coś znaczy.

Nie dziw się, że nie będę dalej dyskutował z Tobą a odpowiedź dlaczego, znajdziesz w moim motto: "Nie dyskutuj z ...

Zgadzam się, nie dyskutuj z mądrzejszym. Nie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Cena jest uczciwa i stan widac jak na dłoni. Sam bym coś takiego chętnie kupił, ale to dopiero plany na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur92    0

No właśnie po takich cenach chodzą   :) Bierz go naprawdę warto, mam go 6 lat i jestem z niego zadowolony  :)

Edytowano przez Artur92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj