Skocz do zawartości
pulek227

IHC 955 przedni naped

Polecane posty

pulek227    0

Witam,

mam Internacional 955 bez przedniego napedu.

Czy jest mozliwosc zalozenia do niego przedniego napedu?

Wiem ze sa wersje z przednim.

Czy da sie jakos sprawdzic czy w moim jest mozliwosc zalozenia napedu?

pod siedzeniem po lewej stronie mam wajche ktora nie wiem do czego sluzy ale wyglada jakby byla do zalacznia napedu.

i jezeli jest taka mozliwosc to moze ktos podrzuci firme co sie specjalizuje w zakladaniu przednich napedow

extrabyk    838

Praktycznie do każdego ciągnika można założyć przedni napęd. Oczywiście do Internationala też. W tych ciągnikach były przednie mosty ZF. Tylko,że taka operacja jest droga i nie opłacalna. Lepiej sprzedać ten ciągnik,który masz, dołożyć i kupić z napędem. Można też zamienić u jakiegoś handlarza dopłacając różnicę. Wyjdzie taniej niż kupowanie i montowanie wszystkich części i wiesz,że wszystko działa bo jak kupisz części z różnych źródeł to po zmontowaniu może być z tym różnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomakos
      witam.kupilem niedawno uzywanego ursusa 1134 i niestety ma pewne braki w elektryce np nie wiem jak wlacza sie blokada przedniego mostu czy powinien byc oddzielny wlacznik elekt. czy moze wlacza sie automatycznie po wcisnieciu blokady tylnego mostujesli ktos pracuje na tej maszynie lub podobnej prosze  o podpowiedz.z gory dziekuje
    • Przez MichalR
      Zablokowało mi się przednie koło w 1014. Zdjąłem obudowę zwolnicy i zewnętrzne łożysko, co dalej robić? Jak dostać się do drugiego łożyska i jak zdemontować oś z satelitami?
    • Przez maciek
      Witam , czy można by zakładając przedni napęd do 1222, założyć felgi i koła 28 tak jak jest to w zetorze 12245, napewno zwiększyło by to siłę uciągu, wydaje mi się że wszystko jest takie same tylko trzeba by założyć takie tryby jak są w zetorze żeby zgrać odpowiednio przełożenia , poradźcie czy dobrze myślę.
    • Przez Mailo25
      witam jestem nowym posiadaczem aresa i mam takie pytanie. ostatnio wymieniłem uszczelniacz przy wyjściu przedniego napędu z skrzyni, przedtem napęd sam mi się załączał, rozłączał i tak co chwile. wymiana owego uszczelniacza nic nie pomogła tylko zlikwidowała wyciek oleju. co może być tego przyczyną ?? filtry ssące wymienione. teraz doszedł jeszcze jeden problem.... gdyż po przejechaniu odcinka około 2 km zaczeło sie cos strasznie tłuc pod ciągnikiem gdy napęd jest wyłączony , gdy sam się załączy przestaje rzęzić ... prosze o pomoc!!!
    • Przez julus1
      witam.mam problem z przednim napędem w fendt 260v.nie moge go wyłączyć.jesli ktoś może mi podpowiedzieć co może być tego przyczyną prosze o pomoc.